Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mi számít helyesnek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy mennyire számít az arc, a testalkat, vagy a személyiség?

2014. okt. 16. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyük a teljes ellentétem. Mivel én minden lány szerint tökéletesen ocsmány vagyok semmilyen szerethető külső tulajdonsággal, ezért egy olyan férfi, aki mindenből ellentétes tulajdonságokkal bírna minden lány helyesnek gondolná.
2014. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem manapsag elegge szamit a kinezet a lanyoknak.nekem szemely szerint azert a szemelyiseg is eleg fontos.

18/L

2014. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden az arányokról szól. Minden. Áron aranymetszés, testalkatnál szintén, személyiség mindenkinek változó, de általában a hozzánk vagy szüleinkhez hasonló embert keressük.
2014. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos az arca hogy tetsszen és legyen némi izomzata értelemszerűen Nem kell sok csak érted ízlésesen :D

A mell és a kar izmokat szeretem. De ugye a test csak első körben fogja meg az embert. Ugyan olyan fontos a személyiség is. Ha töketlen vagy leereszkedő azt nagyon nem bírom. Tehát lehet bármilyen kedves ha nem tetszik és lehet bármilyen szexi ha nem bírom elviselni.

2014. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mocsok mobil! Javítok: arcon.
2014. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Arc: azért ne legyen bányarém. Mondjuk egy szép, barna szempár bármikor levesz a lábamról... :)

Testalkat, amíg nem anorexiás és nem egy hájpacni (aki betegség miatt túlsúlyos és ezt tudom is róla, nem számít), addig nem igazán érdekel, hogy milyen a testalkata. Persze azért a kockahas plusz pont lehet... :D

Személyiség: ez viszont nagyon fontos. Most nem írnám le, hogy milyen tulajdonságok fontosak nálam, mert nagyon hosszúúúúúúúúúúúúúü lenne. :D

21/L

2014. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1.Külső:Habár mindenki azt mondja hogy a külső nem számít, ne hidd el, igenis számít mivel azt látjuk meg először, és a rokonaik is azt fogják mikor bemutatjuk az új barátunkat nekik stb. kellemetlen szituk.

Arc: ha nem rendelkezel egy modell férfiarccal az sem baj. Én a szemeket nézem meg először majd a mosolyt és a fogakat, a hajzat azért legyen ápolt:) Nagyjából stimmeljen azért.

2:Személyiség: a legfontosabb, mert akármennyire is lehetsz helyes pasi, ha nem tudsz udvarolni szórakoztatni viselkedni és elkápráztatni akkor kiábrándító lehetsz. Nagyjából ennyi:)

2014. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Belső így belső úgy blabla ez csak maszlag. Vagyis számít persze, ha jól is nézel ki mellé. Lehet akármilyen jó a belsőd, ha a külsőd ronda és innentől kezdve esélyt se kapsz, hogy megmutasd ki vagy. Ennyit erről.
2014. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!