Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi hasonlit az áramos kinzáshoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hasonlit az áramos kinzáshoz?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdések..
2014. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kérdező mazochista!?
2014. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az függ az áram erősségétől(sic) és attól, hogy a bőrön alkalmazza valaki vagy mondjuk egy tűn(ez nagyon ritka és végtelensok felkészülést igényel)
2014. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Látom, ti sem vagytok villanyszerelők. Nem az áram kínoz, hanem a rajtatok eső feszültség. Úgy kell ezt az egészet csinálni, hogy nagyon kicsi áram folyjon a testen át, mert a nagy áram halálos, viszont minél nagyobb feszültség essen a testen (ugye áramerősség = feszültség/ellenállás). Akkor fogjátok érezni azt a bizsergető érzést. Ha olcsón akartok ilyet, vegyetek ilyen sokkoló rágót, a kapcsolót kössétek ki, az alufóliáról pedig a vezetéket ki kell vezetni. Alig 600 Ft, és elég bizsergető élményt ad, és biztonságos is. Ha szabályozgatóra akarjátok megcsinálni, kössetek be egy potmétert is.


Amúgy lehet kapni ilyen elektróda tappancsot is.


17/L

2014. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
4# nem tudom, hogy a hozzáértő hangnem izgatott-e fel jobban szexuálisan, vagy a tény, hogy szórakozik játszik egy lány
2014. okt. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Ötösnek teljesen igaza van, ritka kincs az ilyen lány :)
2014. okt. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ejj-hajj, de tapasztalt itt valaki!
2014. okt. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak én nem vágyok arra hogy áramot vezessenek belém?
2014. okt. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En szreretem az ilyen "izgatast" es lany vagyok
2014. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!