Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a bizalmát? (info lent)

Figyelt kérdés

Szoval...

Pár hete megismertem egy srácot a chaten tök jo bulinak indult a dolog..unalom üzésnek megfelelt...késöbb annyira egymásba mélyedtünk hogy szinte már természetesnek tünt hogy napi szinten beszéltünk..

Cseréltünk képet..de én olyat küldtem neki amin nem én vagyok.Tereltem a szót kerestem a kifogásokat a tali ellen ami egy ideig be is jött...(ezzel kapcsolatban már tettem fel kérdést).Aztán nem régiben elmondtam neki mindent hogy hazudtam a képpel kapcsolatban..de minden más amit megismert belölem az én vagyok.

Találkoztunk...10perc volt az egész leosztott (JOGOSAN)

Tudom a hibáim tisztában vagyok vele..

a kérdésem az lenne hogyan érjem el nála hogy ujra beszélhessünk..szoba áljon velem.?nem akartam megbántani és átvertem egy rohadt képpel..bánom hogy nem önmagam mutattam de fogalmam sem volt arrol hogy ez a beszélgetés más irányba is fordulhat,..holott unalom üzésnek indult..

tanácsok?

mogyoró agyuak kiméljenek


2010. jan. 24. 11:49
 1/9 A kérdező kommentje:
2010. jan. 24. 11:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Te vagy a mogyoró agyú. Megérdemled, hogy szóba sem áll veled.
2010. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Helló, sorstárs!

Egy kicsit hasonló cipőben járunk. Én is összejöttem egy fiúval két éve, és olyanokat mondatm neki a múltammal kapcsolatban, amik nem voltak igazak. Nagyon, nagyon durván hazudtam neki. Ő erre rájött, de nem hozta föl, csak hónapokkal később, hogy abban az esetben nem haragszik, ha én mindent töviről-hegyire elmondok neki. És elmondtam. Olyan szörnyű éjszakát! De megbocsátott. Az mondta, hogy csak azért bocsát meg, mert elmondtam neki, mit csináltam magamtól, és tényleg az igazsgot vázoltam föl. El sem hittem, hogy megbocsát! A változás annyi volt, hogy akármi fontosat is mondtam neki, adatot, időpontot, személynevet a múltamban, azután ő utánanézett, utánakérdezet. És ogosan. Azót rájöttem, hogy hülyeség volt, soha többé nem csinálok ilyet. De köszönjük szépen, azóta is jól megvagyunk.

Amit tudok neked taanácsolni, az az,hogy állj elé, és mondd el ezt neki így. Magabiztosan, és mondd azt is(ha így van) ogy szeretnéd őt visszanyerni, é studod, hogy nm lesz egyszerű a bizalmába férkőznöd. Hogy nem fogsz meglepődni, amiért elsőre nem hisz neked, de szeretnél még egy esélyt nála. Ha mereven elutasít, akkor búcsúzz eltőle, és ne mutasd hogy összetört volna benned valami, mondd, hogy azért nagyon jól éreztem magad magad vele, . Légy szomorú, de maradj büszke! Mert általában a fiúk ilyenkor azt várják, hogy térden álva könyörögjenek nekik. Ha nem teszed, meglepődik, és szerintem jobban fogod őt érdekelni, mint nem egy átlagos lány.

2010. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy megérdemlem..

azért köszi...

2010. jan. 24. 12:00
 5/9 A kérdező kommentje:

2.nak..

nem hazudtam szörnyüségeket csak képet mutattam mást..minden más amit mondtam neki igaz é öszinte volt..

bocsánatot kértem töle nem egyszer..

azt mondta semmi gond de látni akar..találkoztunk és ekkor kaptam fejmosást..

nem hittem volna hogy ekkora lavinaként fog elindulni ez az egész...

sajnálom a dolgot öszintén..

és igen is vissza akarom szerezni a bizalmát..

2010. jan. 24. 12:04
 6/9 anonim válasza:

Ha vissza akarod szerezni, akkor mindenképpen csak az igazat mond neki.

Talán kezdetnek elég, ha újból csak chateltek, de egy idő után kell új tali, valami nyugodt helyen(étterem, kajálda), ahol lehet jól dumálni ^^


17/F

2010. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fordított helyzetben Te megbíznál benne?

Persze, hogy nem hisz Neked, ha azt mondod, hogy a többi igaz volt. Szerintem Te sem hinnél fordított esetben.


12:00

Nem tudom, hogy imből gondolod, hogy a fiúk azt szeretik, ha egy lány megalázkodik. Én fiú vagyok, de nekem nem kellen egy olyan lány aki térden állva könyörög.

2010. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

mit kellene akkor mondanom?

a beszélgetésünk alatt minden amit mondtam igaz..

csak az a kép volt hazugság..amit utána elmondtam...

2010. jan. 24. 12:53
 9/9 anonim válasza:

Mint mondtam: az igazat.

Elsőre a "Sajnálom, hogy hazudtam neked" mondat nem lenne rossz, utána valszeg megbékél majd.


17/F

2010. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!