Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha nagy rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha nagy rátok az óvszer?

Figyelt kérdés

Nem a hosszúságra gondolok, mert azt csak addig kell letekerni, de mi van a vastagsággal?

Tényleg a Masculan a legkisebb koton?



2014. okt. 17. 15:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, a Rako létezik-e még egyáltalán... ahogy azt sem, hogy a Masculan most is akkora-e, mint 20-21 évvel ezelőtt? Én is azt olvasom több helyen, hogy kicsi... a páromnak nem volt az, pedig ahogy írtam, normál méretekkel rendelkezik, sőt, picivel átlag felett!


A legegyszerűbb, ha megméred... a neten eddig ezt találtam:


Kerület cm-ben / óvszer méret


9.5 - 10 cm / 47 mm

10 - 11 cm / 49 mm

11 - 12 cm / 53-57 mm (normál méret)

12 - 13 cm / 60 mm

13 - 14 cm / 64 mm

15 - 15 cm / 69 mm

15+ / erre is jó a 69-es (tapasztalat)


Pár link, ami segíthet:


[link]

[link]

2014. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2014. okt. 17. 17:25
 13/13 anonim válasza:

[link]


De ha gyors megoldást keresel fogsz egy drótot és összecsavarod a két végét kombinátfogóval

2015. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!