Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy fiú?

Figyelt kérdés
rám ir hogy szia, visszairok neki erre lelép. De amikor feljön facebookra se ir vissza arra semmit:D személyesen is ismerjük egymást és barátnőm szerint sokszor szokott engem nézni.
2014. okt. 17. 19:56
 1/1 anonim válasza:

Utálom az ilyet. Sajnos sokan vannak így, hogy először csakis egy szia-t vagy heló-t küldenek, és megvárják, hogy visszaköszönj.. De ha annyira akarna valamit, akkor írja le, hogy mi az, aztán hogyha fent vagyok facebookon (vagy ahol éppen küldte), akkor visszaírok neki...


Egyrészt azért, mert elég hülyén néz ki 1-2 db szia egy beszélgetésben, aztán utána napokig semmi, másrészt, meg ha tényleg akar valamit, akkor hamarabb választ kap rá, hogyha egyből megírja, hogy mit szeretne, és te ha online vagy, akkor visszaírsz, és majd elolvassa, amikor tudja. De ha csak köszönéssel dobálózik, akkor még hiába írsz vissza neki x óra után egy szia-t, még nem éri el a célját, amit éppen a szia után akart volna...


Szerintem

2014. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!