Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas, kövér srácként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, kövér srácként nem lesz sosem barátnőm?

Figyelt kérdés
Az ilyen férfiakat a lányok ösztönösen elkerülik?
2014. okt. 17. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
csáó jövőhét szombaton gyere velünk bulizni Pécs like diszkó, küldök rád egy két csajt.
2014. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magas vékony tesója vagy?
2014. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb ideál külsőre...
2014. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért a kövér meg a magas mind elég tág fogalom. Bár itt az oldalon a "kövér és magas" = 165 cm 125 kg
2014. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség, legyen önbizalmad, sugározzon belőled a magabiztosság és hidd el: innentől nem fog számítani a legtöbb csajnál a külsőd. Próbálj Te is tenni: pár kg-ot adj le, meglátod, iszonyúan ego növelő lesz..Aki meg beszólna, nyugodtan visszadobni a labdát...
2014. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Fogyj le te barom, és ne a gép előtt kockulva siránkozz. Google: szálkásító diéta. Holnap kezdheted, mehetsz beiratkozni konditerembe, aztán irány gyalogolni.


Miért mondom? Ugyanilyen lúzer voltam 15 évig. Ma jobban érzem magam, mint bármikor az életem során. Mindezt úgy, hogy még nincs nőm, csak egyszerűen kezdem jól érezni magam a bőrömben. Egy év alatt drámaian meg tudsz változni, nem foglak megismerni. A testi változás hozni fogja a lelkit is, meglátod.

2014. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!