Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kellene ezert kulonleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kellene ezert kulonlegesnek ereznem magam? Tenyleg az lennek szamara?

Figyelt kérdés

2011 aprilisaban megprobalt egy srac kozeledni felem, nem mondta ugyan ki, mit akar, de simogatta a karjaimat, megfogta a csipomet, hulyeskedett velem, de en inkabb az egyik baratnommel mentem setalni. 2 honapra ra megint hulyeskedett velem, de akkor mar nem volt annyira ramstartolva.

Mult honap kozepen pedig megint azt vettem eszre, mintha kozeledni akarna, kozel jott hozzam, majd 1x elindult haza, de ahogy elment mellettem, hatrafordult es ramnezett. Utana csak visszajott, de en megint a baratnoim fele vettem az iranyt. Leult majdnem mellem, de egyszeruen nem birok olyankor ulni, ha tudom, hogy ilyen kozel van, de konkretan nem szolit meg, semmi.

Ezalatt a jopar ev alatt volt jonehany kapcsolata, par honapos alkalmi. Viszint rengetegszer lattam, hogy engem nez.


2014. okt. 17. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Ki mondta hogy ezért érezd magad különlegesnek? Lehet hogy bejön neki a külsőd, vagy szimpatikus vagy neki, de nem árasztottál el minket túl sok információval.

Viszont ha annyira össze akarna veled jönni akkor már lépett volna 3 év alatt, nem ácsorogna egyhelyben....

2014. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ahogy mondod, miért kellene ezért különlegesnek érezned magad?
2014. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Paran ezen az oldalon irtak nekem, ahol elmeseltem errol egyet s mast, hogy ne mondjam, hogy nem erzem magam kulonlegesnek, szamara legalabbis lehet, hogy az vagyok....
2014. okt. 17. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:
???hány éves vagy? ez a kérdés tök abszurd. gondolom bejössz neki és elvinne egy pár körre, de valószínűleg nem te vagy élete szerelme. egy fiú rengeteg lányt 'néz', elhiheted, hogy ő se csak téged.
2014. okt. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!