Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jogosan haragszik rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jogosan haragszik rám a barátnőm, csak mert szexi vagyok, bejövök a munkáltatónak, így én kaptam meg az állást?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ugyanoda jelentkeztünk, telefonos ügyintézőnek. Engem felvettek, őt nem. Rajta van +25 kiló, RAJTAM is volt, de sok küzdelem árán leadtam, új életet kezdtem a kilók után, magabiztosabb lettem, és a stílusom is fejlődött, bár nem úgy nézek ki mint egy prosti, igen, szeretem a szoknyákat, magassarkúkat, stb. És a munkáltatóm egyértelmű jeleket küld felém, bár udvarias, megérti, hogy még nem akarok párt egyenlőre. A barátnőm szerint gáz, meg szerinte csak a külsőmért vettek fel, meg szerinte ez igazságtalan.

20L


2014. okt. 18. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Erre azért vigyázz és mostmár hogy megsszerezted az állást a munkádra koncentrál, sajnos el is küldhetnek, ha a közeledésére nemet mondassz akkor is, ha viszont igent akkor is, tényleg gáz hogy valószinű hogy ez miatt vettek fel. Egyáltalán mi köze van a munkáltatónak, hogy szeretnél-e kapcsolatot vagy nem.. Én nagyon külön választanám a munkámat a magánéleti-párkapcsolati dolgaimtól.
2014. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan irigy és féltékeny, hiszen mégiscsak elhappoltad előle az állást (amúgy mennyi eszetek van, hogy barátokként ugyanarra a melóra jelentkeztek?), de őszintén szólva nekem is hányingerem lenne attól, ha valaki incselkedéssel és flörtöléssel szerezne meg egy állást.
2014. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik a szitu, ahogy a pasik néznek rám, de nem kaphatnak meg és már 4 hónapja ott dolgozok, ja és még szűz vagyok.
2014. okt. 18. 16:51
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy akartuk, hogy mindkettőnket vegyenek fel dolgozni.
2014. okt. 18. 16:52
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazságtalan, de sajnos a legtöbb helyre olyan embereket vesznek fel, akiket aztán később lehet kezelgetni (bocs). Nézd csak meg az önkormányzatokat! Nagy részük magassarkús cicababa, de ha valamit el szeretnél intézni (mármint ügyet), akkor meg csak néznek egymásra, mert egyik se ért semmihez. Ne vedd magadra, nem azért írom, hiszen nem ismerlek, de sajnos ez a tendencia.
2014. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A barátnőd helyében én a munkáltatóra haragudnék, nem rád. Téged inkább féltenélek.
2014. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha már jól bedolgoztad magad protezsáld be a barátnődet is.
2014. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez a kedvencem :D Kiöltözöl csinibe, kéreted magad, felkínálod magad, így szerzed meg a munkát, még élvezed is, közben meg még szűz vagy... az ilyet hívják szűzkurvänak.
2014. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én féltenélek, mert Te egy fiatal kis tapasztalatlan, naiv teremtés vagy. Akiknek viszont tetszel, azok már átlátnak rajtad és ők is jól szórakoznak, hogy ott billegeted magad.
2014. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem szűz k.va az, akit szétfogdosnak meg szopatnak, de dugni nem hagyja magát. Én kerek-perec megmondtam, hogy nem járok senkivel. Viszont amióta ott vagyok, több a visszatérő ügyfél is, mert kedvesnek tartanak :)
2014. okt. 18. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!