Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha írok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha írok a kiszemeltemnek egy verset?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:

én még nem hallottam olyanról, hogy ez bejött volna :)

Lehet csak kevés emberrel beszéltem.

2014. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha csak nem József Attila leszármazottja vagy, ne tedd. Nekem írtak már és kellemetlen helyzetet teremtett, ki is ábrándultam a fiúból.
2014. okt. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, kedves kérdező!

A nemedtől és a korodtól is függ.


Most nem tudva jobbat, feltételezem, hogy pl tizenéves srác vagy... és írsz egy verset a tizenéves kiszemeltednek, aki kedvesen elfogadja, majd a barátnőivel rajtad vihorásznak majd, hogy milyen nyálgép vagy.


De ez a legrosszabb példa. Lehet, hogy ha normális az illető (vagy épp srác?) akkor jól fogadja. De ha egy bunkó, akkor lehet akármilyen őszinte és szívhez szóló, nem fogja értékelni. Sajnos a tizenéves korosztály 99%-a nem tudja értékelni a romantikát, akár fiú, akár lány.


23/F

2014. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Őhm, nem vagyok semmilyen költő leszármazottja, de tömérdek verset szoktam írni. A lányt már ismerem jó ideje, udvarolok neki jó ideje, nem tudom jó ötlet volna-e.
2014. okt. 18. 23:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. De ha nem hallgatsz ránk, akkor meg megtanítják a lányok, és a kiszemelted :)

Én is ilyen romantikus voltam :) Hamar megtanították a csajok, hogy ennyire nem kéne. Elsőre nem vagyunk ilyen romantikusak. Ki fognak röhögni a lányok. A romantika a nőknél főleg ilyen léptékben csak már meglévő kapcsolaton belül. Így kezdeni szinte biztosan bukta.

2014. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a 10en évesek örülnek neki a felnött nők kiröhögnek
2014. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En rohadtul utalom a verseket :(

20 L

2014. okt. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jó lenne tudni (tudnod) hogy milyen lánnyal is állsz szemben

én pl örültem amikor nekem, rólam írt egy srác verset mikor ismerkedős idpszakban voltunk

de ehhez kellett hogy ismerjem őt kicsit jobban mint egy sima köszönőviszony, kellett hogy kicsit "rá legyek hangolódva", illetve nem csak úgy odaadta hanem elmondta előtte hogy írt, én pedig kíváncsi lettem rá, elolvastam és tetszett nagyon.

2014. okt. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne verset írj hanem lobogtasd a huszezreseidet, ha meg azod nincs, akkor fogd meg a péklapátot, hidd el jobbanjársz
2014. okt. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akkor ne mond neki, hogy neki írod, csak csak töltsd meg olyan tartalommal, hogy tudja, hogy neki szól :)
2014. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!