Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy mondanátok el otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondanátok el otthon amikor már kezd komolyabbá válni a szitu, hogy a párotok házas és van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Nem tudom tovább titkolni, hogy van valakim, de nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek. mivel még otthon lakok muszáj elmondanom, mert már feltűnt nekik hogy járok valakivel, kérdezgettek is. 20 éves vagyok, tehát beleszólásuk nem nagyon van, viszont nem úgy neveltek hogy ilyen kapcsolatba menjek bele. a párom egyébként 5 évvel idősebb tőlem, és a házassága sem boldog már, csak a gyerek összetartja őket...
2014. okt. 19. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

mondanám, hogy remélem jól felpofoznak, de neked már úgyis késő...

mindenesetre ezt nem tudod úgy előadni, hogy ne csalódjanak benned

2014. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Minek mászol bele egy házasságba? Ribizli!Remélem apád jól elver!
2014. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja persze csak a gyerek tartja össze őket, jó duma te meg bekajáltad. Amúgy semmi dicsekedni való nincs a helyzetedben, én nagyon elgondolkodnék a szüleid helyében, mit rontottam el a lányom nevelésében, hogy ilyen hülye lett.

Imádom mikor valaki úgy játszik felnőttet, hogy valójában nem az. 20 éves vagy tehát felnőtt tehát beleszólásuk nincs, de azért ők tartanak el, náluk laksz...

2014. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elég felnőtt vagy ahhoz, hogy nős-kisgyerekes férfi ágyába mássz be, akkor ahhoz is legyél eléggé nagy, hogy odaállsz anyuci-apuci elé és megmondod, hogy "Bocsi Anyu, Apu, de a nevelésetek nem ért semmit, ribizli lettem."
2014. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:

Apa, anya; szerető vagyok.

Így.

2014. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem itéllek el! 20 évesen is egy naiv kislány vagy. Csak a gyerek tartja össze őket. De AZ összetartja! Tehát nem fog elválni! Ébresztő kislány!

A szüleidet meg kíméld meg ettől a bejelentéstől!

2014. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Házas és kapcsolatban élő ember nekem tabu, így nehéz beleképzelnem magam ebbe a helyzetbe, és úgy válaszolni, hogy én mit tennék ilyen helyzetben, hogy mondanám el.


De ha nem tudod tovább titkolni, akkor szerintem még mindig jobb, ha te mondod el a szüleidnek, mintha máshonnan tudják meg.


A "csak a gyerek tartja őket össze" kapcsolatokról meg annyit, hogy vagy így van, vagy nem.


Egy ismerősöm több, mint húsz éve a szeretője egy olyan férfinak, akinek azóta már unokái is születtek mind a két gyerekétől egy ilyen "gyerek tartja össze" házasságban, ő pedig még mindig a feleségével él.

2014. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#3-as nem a szüleim tartanak el, csak még nem költöztem el itthonról. van munkám és a fizetésemből adok haza is.


gondolhatjátok hogy ribi vagyok, viszont nem ismeritek az egész szituációt. valóban CSAK a gyerek tartja össze őket. miatta nem akarnak elválni. a feleségének is elvileg van valakije. egy 3 éves gyereknek kell az állandósság és mind a két szülő jelenléte.


nem értem egyébként miért kell ilyen negatív kommenteket írni... név nélkül könnyű szidni a másikat ismeretlenül.

2014. okt. 19. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!