Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjam hogy írjon vagy rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjam hogy írjon vagy rá írjak én?

Figyelt kérdés
hosszú hónapok után szakítottunk nem első alkalom azt mondta hogy már nem mer bele kezdeni mert tudja mi lesz a vége tegnap este veszekedtünk írtam neki reggel tetszett neki amit írtam azt mondta nembaj hogy írtam neki kb 20percet beszéltünk ittvan barátnője vele találkozik szerintem azért köszönt el bár nembiztos szerintetek írjak neki? vagy várjam amíg ő keres engem? énvagyok a Fiu

#Rá írjak #várjam hogy ő írjon?
2014. okt. 19. 10:53
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ma ne ìrj neki majd holnap. Ma legalább tud gondolkozni és te is. Ha ezek után akarsz még töle vmit akkor ìrj.Te mindenképpen te ìrj.
2014. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért pont én írjak neki?? igen akarok ezek után is
2014. okt. 19. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem értem,miért erőlteted a dolgot,ha veszekedtek,meg együtt sem vagytok,bár ilyen a szerelem.Próbálkozhatsz nála,ha nagyon nem bírod nélküle,de adj neki időt.
2014. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1 vagyok mert te vagy az a pasi aki nem akarja elengedni. Így tudja h nem adod fel
2014. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!