Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Noies alkatú, széles csípőjű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noies alkatú, széles csípőjű nagyobb popsis (esetleg kimondottan nagy fenekű) lányoknak milyen pasik jönnek be leginkább?

Figyelt kérdés
Külsőleg és intim méret..

2014. okt. 20. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
egyénfüggő
2014. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Elárulok neked valamit: a nök nem méretre szelektálnak.


Másrészt mivel ilyen alakú nö rengeteg van, értelmes embernek eszébe sem jutna, hogy midnnek egyforma az izlése.

2014. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyéni véleményeket kérdeztem, nem egy àtlagértéket. Szerintem mindenki aki akarja le tudja írni a saját véleményét.
2014. okt. 20. 11:30
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ők tetszenek,írhattok ?/F
2014. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok.inkább a macisabbak jönnek be,vagy legalábbis a "vállas" srácok 20/L
2014. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Végre egy értékelhető válasz, köszönöm. A macisabb azt jelenti, hogy vastagabb erőteljesebb alkat és váll, hát, kar lehet igazán erőteljes is?
2014. okt. 20. 11:41
 7/15 anonim ***** válasza:

nincs ideálom

volt már gebe és mackós barátom is

belsőleg legyen olyan ami megfelel

az intim méret meg hidegen hagy ...

2014. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És alkatilag Ti milyenek vagytok kedves hozzàszóló hölgyek? Vékony lány kicsit popsis-csípős vagy teltebb szépség nagyobb popsival?
2014. okt. 20. 12:02
 9/15 anonim ***** válasza:
Rám is jellemző nagyjából a leírás. Hát a gizda srácok nem vonzanak, a széles vállú, masszívabb férfiak már annál inkább. Viszont ne legyen izomagy.
2014. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az utóbbi
2014. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!