Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt itt az eddigi kedvenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt itt az eddigi kedvenc kérdésetek szex, szerelem témában? És a legjobb válaszok?

Figyelt kérdés
amin tényleg hülyére röhögtétek magatokat,hogy hogy lehet ilyet kérdezni/válaszolni.Vagy ami elgondolkoztatott.Vagy bármi ami megragadt :)

2014. okt. 20. 18:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2014. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

hohó!hát vannak itt frappáns kis kérdések! :D

én azokat a kérdéseket imádom nagyon,ahol a kérdező azzal sincs tisztába,hogy ő épp milyen országban van :D

pl.:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__618..


jó mondjuk van egy pár,dehogy nem gyakorin lógnak az tuti :D

2014. okt. 20. 19:00
 13/22 anonim ***** válasza:
2014. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13# ezen szakadtam! :D
2014. okt. 20. 19:56
 15/22 anonim ***** válasza:

Miquel

Nagy pacsi :D

2014. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem a kamu sztorik tetszenek

Pl.

-baràtnőm félrelépett hogy elfelejtsen most meg azt mondta megerőszakoltàk..

-a baràtnőm óràkig ül a wc n de nem mert szorulàsa van hanem telefonozik meg jelszóval zàrja-rejtegetnivalója van?

-haragszik ràm?..

-gazdag szegény pàrok fikàzàsa

-kameràval kukkolom a szomszédom

-a szerelmem paranoiàs

-ha kukkolom a pàrom meg a gyerdkeim pedofil vagyok?

-Szeretnék veled beszélni hogy letudjam zàrni és nyugtass meg hogy beképzeltem dolgokat

-nincs ló jó a szamàr is-örlődés miatt döntött rosszul nem jàr màsodik esély a csajnak

-buta liba a baràtnőm mert nem veszi a jeleket hogy mi màr egy pàr vagyunk csak nem tudta és félrelépett??

-nem emlékszik a megàllapodàsunkra?

-foggalmam sincs mit kell tennem mit vàrtok tőlem


Sok kamu sztori és hol még a vége..

2014. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

-elhagytam a csajom mert csúnya dolgot tettem a hàta mögött meg hiàba szeretem nem akartam hogy vàlasztania keljen.lehet soha nem bocsàjtana meg

-zakkantá tettem egy nőt tiszta fogyatékos lett mióta jobban megismerkedtünk -kiszerettem belőle

-lusta nem takarit inkàbb a telefonjàt nyomkodja a nőm -maradok a régi szöszimnél

-bevalljam neki hogy meglestem megfog bocsàjtani vagy hagyjam kétségek közt őrlődni bosszuból mert megcsalt?

-értékelnétek ha egy nő 2éve nem vllt senkivel mert ràtok vàrt?-cak egyszer leszopott vkit-undoritó nem?


...

Mikor lesz vége a sok kamu sztorinak Béla és csapata?

Ha haragszol ok de nekem fáj ennyi bosszu nem volt elég bàrmi miatt is bűntetsz?

2014. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

-ha jàtszom az elérhetetlen pasit nem reagàlok ha ìr nem veszem fel a hìvàsàt jobban belémzúg majd ha kétségek közt hagyom miutàn kicsit felcsigàztam flörtöltem cicàztam vele?


-nem érti meg a csaj hogy az ő érdekében szakìtottam meg vele a kapcsolatot nehogy bajba keverjem a rendőrség előtt?


-össze akarom hozni a kiszemeltemet a haverommal aki a csaj szomsz3dja hogy én a hàttérbe maradjak.majd ha a férje kiteszi majd feleségül veszem.

-baràtnőm sejti hogy a kolléganőm ràmcuppant hogyan leckéztessük meg a kolleginàt?-elhivjam randira ahol pofàraejtjük a baràtnőm is csatlakozna hozzànk?


Nem is tudom minek olvasok ennyi kamut..meg a vonzàs törvénye "kérdésben a vàlasz"-de melyik? Ha a szem a lélek tükre akkor a pozitiv vàlaszok az éltek boldogan mìg meg nem haltak

2014. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A pasim egy papucs és mégis megalàz elnyom egy férfit szeretnék magam mellé létezik ilyen uriember?

-nem tudom a baràtnőm haragtartó e de ha nem van esélyem egy békülősszexre?

-a baràtnöm sejti az igazat mégse fogadja el homokba dugja a fejét és próbàlja túlélni a napokat kétségek közt?

-jobb tudatlannak lenni vagy ha megvilàgosodtàl jobb?

-rajtakaptam a csajom miközben a hátsójàt izgatta

-mhelyen milyen konyhai segédeszközgt hasznàlsz?

-wc ben szex a mhelyen-ott nincs kamera de fujj milyen undi dolog

-szeretnéd tudni az igazat?

-barinőm mióta bogyokat szed nagyobb lett a szexuàlis igénye ha nem vagyom otthon is mesélte miket ki nem próbàlt.

-a lelkitàrsam minde t elmondott megbizott bennem belém szeretett-most hogy mondjam meg neki nem tartom vonzó nőnek csak a személyisége jön be?holott ő màr a gyerekeink nevét is megtervezte meg a tengerparti esküvőt meg hogy az edda egyik dala lesz a zene

2014. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
hú de sok mindent sikerült összegyűjtened! :D köszi :)
2014. okt. 22. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!