Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a barátságból kialakuló szerelemről?

Figyelt kérdés
Létezik? Hogy alakul ki, hogyan lépik át a barátság határát? Jobb lehet, mint a többi szerelem, ha "elmúlik a kémia", tovább tarthat?

2014. okt. 20. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Legritkább, legcsodásabb dolog.
2014. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legjobb, én olyanban vagyok. L
2014. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Olyan mint a három kismalac...A MESÉBEN
2014. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Csak beszélgettünk beszélgettünk és beleszerettem"
2014. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
így lehet a legjobban megszívni az életet...
2014. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kellene. :)
2014. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kurtz Bickle ***** válasza:
Ez az ideális.
2014. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen kellene..........

Nekem ilyen van és nem éppen leányálom

mivel már haverként átbeszéltétek az életetek 99%-át nem sok mindenről lehet utána beszélgetni. Max a közös élményekről de hamar unalmassá válik. Ez az őszinte véleményem. Én még egyszer biztos nem mennék ilyenbe bele. Inkább legyen ismeretlen és akkor van miről beszélni. Szerintem hogy meddig tart az csak a 2 embertől függ. Nekem lassan 1 év és nem hinném hogy sokkal meg lehetne ezt fejelni. Sajnálom a kiábrándító válaszomat.

2014. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És akkor mi van azokkal akik már hosszú éve együtt vannak?Vagy házasok?Ez hülyeség hogy barátként mindent kibeszéltek.Egy kapcsolat nem attól kapcsolat hogy elmondjátok egymásnak az életeteket.
2015. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!