Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha a pasitok másokkal lenéző, de veletek nem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.
2014. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem, mert akkor fontos lehetek számára (jobb esetben).
2014. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kiss Panna29 válasza:
Engem nem zavar,kivéve ha olyannal is lenéző aki számomra fontos..abban az esetben jó ha kicsit kedvesebb
2014. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

zavarna bizony

egy emberről nagyon sokat elmond, hogyan bánik azokkal, akikkel nem kell jól bánnia

2014. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az ismerősökkel, családtagokkal stb. normális, csak az idegenekre (kicsit) lekezelően tekint. Igazából hangulattól is függ.
2014. okt. 20. 21:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
30 éves koromig elviseltem az ilyen embert magam körül, utána nem.
2014. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Igen, zavarna. Nálam az ismerkedési időszakban is abszolút szűrő, hogy egy férfi hogyan viszonyul másokhoz, hogy viselkedik másokkal, hogy kommunikál másokkal.


Felőlem lehet akármilyen kedves és udvarias velem - ha azt látom, hogy másokkal lenéző, lekezelő, nagyképű stb, akkor már megszólal a fejemben az a bizonyos vészcsengő.


Azért is, mert ellenszenves ez a viselkedés a szememben, és azért is, mert aki mással lenéző, annak szerintem a saját önértékelésével és az egészséges önbizalmával, önbecsülésével van valami kihívása, és ez a viselkedés annak a tünete, hogy saját magával nincsen békében.

2014. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Az ember nem lehet mindenkivel kedves. Ezt már en is megjártam nem egyszer. Az meg, hogy a párod veled jólbánik legyen elég és örülj neki. Szerintem ez így a normális.
2014. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a családtagokkal, és a hozzám közel álló emberekkel kedves, és a vadidegenekkel szemben sem viszi túlzásba, akkor nem látok ebben akkora problémát. Ilyen pasival még nem volt dolgom amúgy, szóval élőben nem tudom, hogyan viselném ezt az egészet, de lehet hogy ha elszalad vele a ló 1x-2x, akkor már nem tudnám annyira tolerálni.
2014. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!