Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott,hogy már 2 éve(12 éves korom óta) jönnek a visszautasítások. Most tartok a 9. visszautasításnál és már nem bírom. Nagyon szeretnék egy barátnőt,akivel együtt nevethetek,sétálhatok foghatom a kezét stb... Már megfontoltam azt is,hogy a Dunába ugrok
2014. okt. 20. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:

korán érnek mai gyerekek. Ennyi idősen mi még a délutáni focin agyaltunk, meg a szakkörön.

23F

2014. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még csak 14 éves vagy, én 21 éves vagyok és még sohasem volt kapcsolatom, életem szerelme visszautasított, mégsem rinyálok, és azon sem merengek, hogy önző módon a Dunába ugorjak. Fiatal vagy, nem is értem miért erőlteted 14 évesen ezt a kapcsolatosdit.
2014. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a hasznos kommentet,megsúgom nem szeretek focizni ;)
2014. okt. 20. 21:42
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor te nem tudod mit csinálnak a mai 14 évesek,sőt a 12 évesek ;)
2014. okt. 20. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha két év alatt 9 csajnál próbálkoztál be, akkor valószínűleg Te sem gondolod elég komolyan a dolgot, érned kell egy kicsit.

Próbálj meg finomabban közeledni, az is lehet, hogy a hirtelenségeddel elijeszted még azokat is, akiknél egyébként lenne esélyed.

2014. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szépen lassan csináltam mindegyiknél de mindenki visszautasított higy neki van pasija meg ilyesmik
2014. okt. 20. 21:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a baj, hogy a szüleitek sem, mert tojnak bele a nevelésbe. Telefon legyen a gyereknél és jónapot. Nevelje az utca. A mai fiataloknak szerintem, fel sem áll rendesen.


Akkor akármilyen sport -.- Jesszusom -.-


Első voltam.

2014. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én 15 évesen lettem először szerelmes (azóta is tart), de még úgy sem akartam kapcsolatot, egyszerűen még nem éreztem magam készen. De nekem pl nem is menne egy kapcsolat szerelem nélkül. Azt meg nem hiszem el, hogy te 12 éves korod óta, vagyis az utóbbi 2 évben 9 csajba is beleszerettél. Szerintem te csak valaminek meg akarsz felelni, azért akarsz mindenáron kapcsolatot, de így nem fog menni. Tudom, hogy sokszor elsütött frázis, de inkább összpontosíts most a tanulásra!

(#2 voltam)

2014. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Színötös tanuló vagyok ;)
2014. okt. 20. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor gratulálok!


Azt még megkérdezem: Miért akarsz kapcsolatot? Szerelmes ugyebár nem vagy, és úgy hiszem magányos se (mert ilyenkor azért jobb esetben ott vannak a suliban az osztálytársak a barátok, rosszabb esetben is a család).

2014. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!