Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek az első szerelmük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek az első szerelmük viszonzatlan volt! Nektek sikerült utána másba beleszertnetek? Az már viszonzott volt? Ugyanolyan erős volt a láng?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem sikerült, de még csak másfél éve a dolognak, úgyhogy elég közel van. Később talán.
2014. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mint valami átok vagy nem tudom... :(
2014. okt. 20. 22:24
 3/16 anonim ***** válasza:
a szerelem bennem mint egy rossz elem kimerül és kiderül hogy jukat mar a szivemen
2014. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mindenki lesz szerelmes:-) tudod a szerelem érzést nem a szív, hanem az agy "hozza létre", emiatt egyszerre akár több ember iránt is érezheted.:-) ha gondolod olvass utána, a világ nem áll meg:-)
2014. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 October15 ***** válasza:

4.: Az nem kifejezés.. a probléma csak az, hogy európai kultúrkörbe nem igazán illeszthető be:D.


Mi számít szerelemnek?:D Mármint a kérdés szemszögéből relevánsnak. Mert ha azt vesszük annak amit anno először úgy definiáltam akkor: Nem volt viszonzott viszont mikor ráuntam saját magam szpatására utána seperc alatt bele estem vki másba :D. Ez esetben a probléma az, hogy mai fejjel ezt nem hívnám szerelemnek lévén ez még bőven ált. suli alsó XD. Az azt követőt ma is annak definiálom úgyhogy az talán relevánsabb. Az úgy nézett ki, hogy viszonzottság nuku igazából 1 ordas nagy friend zone viszont visszatérő jelenség volt mert közbe beékelődött az 1. bnő így pár év kiesés volt a dologban :D Utána kukázásra került az egész úgy ahogy van. A szerelemmel / új bnővel meg nem igazán volt probléma vagyis, hogy korrekt legyek ha volt is akkor sem az éppen aktuális előző miatt.

2014. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azóta is tart, nem ereszt. (6éve) Senki más iránt nem tudtam még így érezni.
2014. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor beszoptam. Azért nem akasztom fel magam, pedig lehet jobb lenne.
2014. okt. 20. 23:04
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Első vagyok. Mondok valamit, ami talán segít. (A 6 éve küszködő delikvensnek is.) Én arra jöttem rá, hogy ennyi idő után maga a személy, és a hozzá kötődő emlékek között egyre nagyobb szakadék van. Az ember változik. Én is, ő is, mindenki. Rájöttem arra, hogy bár az emlékei még mindig velem vannak, ő már egy teljesen más világ. Ha most megkeresne, és szerelmet vallana, akkor se azt kapnám, ami hiányzik, amire vágyom. Ez pedig segít az elfogadásban. Tudom, hogy az a dolog a múlt, és minden megváltozott. Vissza nem lehetne hozni, max. időgéppel.
2014. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az ember nem változik. House is megmondta

(Maximum idomul)

2014. okt. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az első szerelmem viszonzatlan volt és 3 évig tartott mire sikerül kiszeretnem belőle... Nehéz időszak volt és az segített sokat, hogy lett kapcsolatom mással. Persze nem volt ugyan olyan erős a kötődés és csak pár hónap után jöttem rá, hogy az akkori páromat már jobban szeretem.

Utólag úgy érzem jobban jártam, hogy nem jött össze a dolog, mert bár jóban vagyunk és gyakran beszélünk meg találkozunk mint barátok, már tudom, hogy párkapcsolatban mindig is hűtlen volt...


Jelenleg 1,5 éve van viszonzatlan szerelmem és úgy érzem ő az a férfi aki az igazi számomra, de úgy néz ki hiába várok... Őt már nem tudta egy másik kapcsolat se elfelejtetni, így most újra egyedül vágyódom utána.

2014. okt. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!