Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik, de van barátja! Szerintetek mit tegyek ilyen esetben? (Többi lenn. )

Figyelt kérdés

Nos, 9.-es vagyok, közgés osztályban, és a nevezetes lány az osztálytársam... Egyszerűen.. Megőrülök érte, eddig senki iránt nem éreztem így.. Csak a szokásos: ,,Úúú, jó nő, dugnám" stb... Viszont vele az is elég volna,ha foghatnám a kezét. :) Sokszor szemezünk, sőt szinte egésznap keressük egymás tekintetét. Eddig csak 2 mondatot sikerült beszélnem vele, : Mennyi az idő? Hol lesz a következő óránk?


Nos, van 1 barátja, akivel smároltak már előttem, mögöttem, fölöttem, alattam(?) Szóval, elég sokhelyen..:D


A múlthét folyamán sírt az óra előtt, természetesen a b.nője, aki szintúgy jó nő, de nem annyira, mint ő, megvigasztalta.. Gondoltam, ezazz szakítottak! (Jó, ez most köcsög duma, de... ) Aztán, most ráírtam kutyasétáltatás közben este, elég átlátszóan,hogy: Akkor most holnap ünneplőbe kell menni?

Kaptam rá a választ, dobáltuk a smilekat, stb... Aztán, megkérdeztem,hogy hogy telt a napja, és azt válaszolta,hogy: A barátjával volt, és így feldobta a délutájnát.


De... Egyszerűen nem értem. :( A csávója se nagy szám, + én járok kondizni is, ami kicsit előnybe juttat.. Nem igazán tudom,hogy mit tegyek, mert ő az első ilyen lány, aki mellett tényleg úgy érzem magam,mint a filmekben, annak ellenére,hogy csak állunk egymás mellett, vagy várunk,hogy nyissák az ajtót a teremhez... :/ Szóval, ötletek?


Szóval...


2014. okt. 21. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne. Csinálj. Semmit. Max várhatsz rá hogy szakítsanak.
2014. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!