Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Nekter mi a minimum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nekter mi a minimum és a maximum farok méret? Kort is írjatok, légyszíves.

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
3%

a csajoknak 18 centitől jó.......akinek ez alatt van..megdögölhet -.-

bárcsak nekem is nagy lenne :-(

2014. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5-30 cm! Ilyen hülyeséget!
2014. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
nem ez a mérvadó. pl. adott egy srác, aki tetszik, de csak 14 cm a farka, ami feltehetőleg nekem kicsinek számít, emiatt nem fogom elhagyni.
2014. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Nincs olyan hogy maximum farokméret, mert mindegyik pénisszel élvezhető lehet a szex, csak az a nem mindegy, hogy a tulajdonosával önfeledten, szenvedélyesen, minden odafigyelés nélkül tudsz egy jót szexelni vagy a férfinek oda kell figyelnie, hogy berakja-e tövig vagy sem,illetve mit engedhet meg a nagyobb méretű farkával, mert esetleg az már fájdalmat okoz.

De a nők nem farokméret alapján döntik el hogy ki lesz a párjuk, legalábbis az értelmesebbik része.

Ha valakit szeretsz és kiderül a férfiasságának a mérete, de minden jó vele, a szex is, akkor nem érdekel hogy az mások szemében nagynak vagy éppen kicsinek számít-e.

Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak, 12-16 cm között nekem bőven ideális, volt olyan 12 cm-s farkú partnerem akivel hatalmasakat élveztem, és volt olyan 16 cm-s akivel egy-egy pózban már voltak enyhébb fájdalmaim :) 38N

2014. okt. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 17-18 centi felett már fáj.
2014. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem mértem le senkiét sem :)

Nekem a nagy fáj. Pasik elmondása szerint ez kb. 18-20 cm

Szóval nekem az a jó, ha ez alatt van.

Ha tippelnem kéne, akkor talán a 14-16 cm közötti lehet a jó.

2014. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

te most komolyan azt hiszed h a lányok nők mérőszalaggal szaladgálnak az ágyba ? és minden partnerükről listát vezetnek és ehhez mérik a pasik értékét ?


szerintem igencsak megsértődnél ha a csak lemérné az álló cerkádat majd közölné h méretem aluli vagy öltözz és húzz el a fenébe....

2014. okt. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!