Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egesz osszel/tavasszal 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egesz osszel/tavasszal 3 ballonkabatot hordok, az szamit ferfi szemmel nezve? 21L

Figyelt kérdés
Nem fogja azt gondolni magaban a srac, hogy ennek a csajnak is csak 3 kabatja van, folyton ez a 3 log rajtam.
2014. okt. 22. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

EGy konkrét srácra gondolsz?

Szerintem nem zavarja őket. Én pl. sose jegyzem meg, kin milyen ruha volt mikor. Mi férfiak már csak ilyenek vagyunk. Ti figyeltek mindig nagyon a ruházatra. :D

2014. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, nekem 1 téli és 1 tavaszi/őszi kabátom van. Bennem inkább az merülne fel, hogy "jesszusom, mennyi kabátja van ennek a nőnek". Egyedül lennék ezzel?
2014. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem is emlékszem, hogy előző nap mit hordott. Csak ti, nők vagytok ilyenek, hogy ruha alapján ítéltek.
2014. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekelnek ilyen külsőségek mondd?
2014. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszerre? Mert akkor számít :DDDD

Pl: megkérdezném, hogy miét? :D

2014. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak kettő van (bár nem ballon egyik sem), de abból csak az egyiket hordom...

Ha valaki ez alapján ítél meg, azt nagyon tudom sajnálni! :D

2014. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam ez a kbátok rendje:


Őszi/tavaszi, hűvösebb napokon nyári kabát, vékony, kissé szakadár, középsuliban már hordtam (minimum 6 éves)


Bőrkabát: Ősz és tavasz nagyobbik (hidegebb) felén. Ennek történelme van, mivel nagyapám hordta ezelőtt 20 évvel, a kabát nagyjából 25-30 év körül mozog.


Téli kabát, 2 tonna védelem, abszolút tél, elképesztően erős és jól érzem magam benne, ihazi "túlélő kabát" és immár 9 éve hordom.


Egyiket sem szándékozom lecerélni. Valahogy nekem egy csajnál i sbejönne, ha inkább kevés-de-története-van kabátja van mint hogy negyed évente lecserélgeti és mind olyan "lelketlen" átlag-valami. (Anyámnak, nagyanyámnak, nagyapámnak stb. voltak-vannak ilyen ruhái és én mindig élvezettel hallgattam a történeteiket - bár én kissé szentimentális alak vagyok, sok mára használhatatlan ruhám is megőrzöm, mert emlékeztet 1-1 időszakra az életemből (pl egy nagyon lyukas, szakadt "trikó" ami emlékeztet a "tahó éveimre" amikor egész nap csak lustultam nyáron - de szép is volt)

2014. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolnám, hogy minek van 3 kabátja a csajnak; na jó őszintén szólva nem akadnék fel ilyesmin, megszoktam már, hogy a nőknek mindenből van végtelen+1.

Röviden megnyugodhatsz, ez semmiképp sem negatívum.

2014. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kabátom van, de nem érzem, hogy ettől én kevesebb lennék bárkinél is...
2014. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!