Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az esély hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély hogy terhes vagyok? (Tünetek lenn)

Figyelt kérdés

Szóval.. 3hete szexeltünk a barátommal,védekezés nélkül tegyük hozzá,és elég sokat.

Úgy volt ,hogy első nap megvolt még kicsit és úgy csináltuk,és még utána 2nap volt,hogy csináltuk. (távkapcsolatban vagyunk egyenlőre.)

Tünetek:

Kb 1 hete nem is önmagam vagyok.

Kávé undor, a mait is kihánytam.

Eddig cigiztem napi 3szálat kb most hányok attól is.

Erős derékfájás..

Eszek,rá 10percre éhségérzet és hányinger egyszerre de étvágyam kicsi nagyon.

Néha megszédülök.

Kb minden este elkap egy nagy hőhullám.

Ezek mátr biztos jelek?

2.a körül kell megjöjjön ha nem fog akkor veszek tesztet,csak érdekel mennyire számítanak biztos jelnek.

L


2014. okt. 22. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet, ezek nem mondanak semmit, simán lehet hogy csak beképzeled a tüneteket. nem látunk bele a testedbe.
2014. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy voltam beképzelem,de amióta hányás is elkap kételkedem :(
2014. okt. 22. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
elég nagy, de hát ennyi ésszel szabadlábon...
2014. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha másodikára várod, akkor a peteérésed 4 napja volt (hacsak nem volt spontán előtte), ennyi idő alatt nem ágyazódik be. Ráadásul a derékfájás nem korai tünet, ahogy a kívánósság sem. Ettől függetlenül persze lehetsz terhes (de csak ha volt spontán peteérésed), de a tüneteid inkább pszichésnek tűnnek.
2014. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
belédélvezett? akkor eléggé nagy az esélye...
2014. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!