Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a felfogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a felfogásról?

2014. okt. 22. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz a hangfal, nem hallok semmit. Miről beszél?
2014. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Addig nem fogy le és nem változik, amíg nincs nője. És nem is akar magának keresni, mert fél az elutasítástól, de ha valaki akar, akkor vihet neki csajt:D
2014. okt. 22. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyet lőném bele a Dunába.
2014. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Addig nem fogy le és nem változik, amíg nincs nője."


Ő tudja, hogy mi a jó neki.


Ha a helyében lennék, én sem diszkóba járnék, hanem uszodába meg edzőterembe, mert arra gondolnék, hogy ha lefogyok, akkor sokkal jobb eséllyel lesz barátnőm.

2014. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt valamivel korábban mondja el miért nem teszi. A lényeg, hogy nem kell, mert a szerelem belülről fakad.
2014. okt. 22. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nő miatt kéne lefogynia, hanem mert egészségtelenül kövér, saját magának tesz rosszat.
2014. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:

Basszus nem azért kell odafigyelni magunkra, mert a másik nem miatt !!!

Lefogyni sem csaj miatt kell, hanem mert a testének, így neki jobb!!!

34 éves vagyok és nemrég láttam be h mozogni kell! Nem azért mert az emberem nem kíván 5 kiló plusszal, hanem én nem érzem magam úgy jól!

2014. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
# 7 *nem azért kell odafigyelni magunkra, mert Herby és a másik nem miatt
2014. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!