Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló huszonéves lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló huszonéves lányok! Ti nem tartotok néha attól, hogy nem találtok majd párt?

Figyelt kérdés
Főleg, hogy a "szabad felhozatal" sem teljesen szívderítő.
2014. okt. 22. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
most miért, én tök jó pasi vagyok..
2014. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
DE
2014. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Miért kéne az élet értelmét abban látni, hogy találjak valakit magam mellé? Minek? Minek ilyen dologra az időt fecsérelni, amikor élvezhetem azt, hogy nem Kell igazodnom valakihez, bájcsevegni, válogatni? Jaj már. Próbálj már meg ellépni a fától, hogy lásd az erdőt. Nem ez a legfontosabb. Nem erre megy ki a játék.
2014. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát aki a párkapcsolatot gondolja a felhőtlen életnek akkor annál bajok vannak.
2014. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szeretnék egyszer azért családot is, az meg egyedülállóként elég problémás...
2014. okt. 22. 20:06
 6/17 anonim ***** válasza:

23éves szűz lányt találtam magamnak, akivel 7 éve boldogan élünk.


Ma már sokan próbálnak megélhetést és jövőt alapítani, és bizony nem könnyű ezt, ezért kitolódik az ismerkedéstől kezdve a házasságon át a gyerekvállalás.

21-25 között legtüzesebbek a lányok, nem hinném, hogy gondot jelentene nekik tartós kapcsolatot keresni.

2014. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Dehogynem, nemrég szakítottam a barátommal, mert azt hittem végre találtam egy rendes fiút, de sajnos félreismertem. És most úgy érzem, hogy ennél már csak rosszabb jöhet, főleg, hogy nincs is lehetőségem ismerkedni, mert egy kis faluban élek.

23/n

2014. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"21-25 között legtüzesebbek a lányok, nem hinném, hogy gondot jelentene nekik tartós kapcsolatot keresni."


Pedig sajnos de...

2014. okt. 22. 20:32
 9/17 anonim ***** válasza:

#7

És nem mehetsz ki a falu határain kívűl? :D

2014. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

De igen, csak a legközelebbi (kis)város is olyan, hogy mindenki ismer mindenkit, nincs sok lehetőség ismerkedni. Messzebb meg nem járok el csak úgy egyedül, nincsenek barátaim. Az exemmel is neten ismerkedtem meg és csak a szerencsén múlt, hogy még viszonylag nem lakott olyan távol.

2014. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!