Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fantáziálni róla tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fantáziálni róla tetszik, de a valóságban nem érdekel, miért?

Figyelt kérdés

15/F vagyok.


Valószínűleg biszex vagyok, de nem biztos.

Az a """"problémám"""", hogy ha elfantáziálok egy fiúról, hogy hogyan "élnénk" a mindennapjainkat ha együtt lennénk,(természetesen szexszel fűszerezve) az jobban izgat, mintha egy lánnyal csinálnám ugyanezt.


Viszont a valóságban nem jön rám "ösztönből", hogy megnézzek egy fiút.

De pl. egy jobb alkatú lány után akkor is utánanézek, ha nem akarok.


A valóságban a fiúk valahogy nem túl érdekesek, de fantáziámban rettenetesen.


Ez mitől lehet?


Jó lenne, ha eldöntené végre a kis agyam, hogy mi a rákot akar...


2014. okt. 23. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Biszex vagy... A biszexek sem egyformán vonzódnak mindkét nemhez.. (és nem ugyanolyan módon)..
2014. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ez így nem teljesen igaz. Azért mert én álmomban robbantok, repülök, orkokat hasítok ketté pallóssal, attól még nem vagyok sem terrorista, sem super man, sem orkgyilkos.
2014. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A fantázia olyan gondolat, ötlet, fogalom, aminek az elmében megszületett képe felizgat minket.

A fantáziák nem azonosak a vágyakkal. A fantázia tudat alatt jön létre. Pont emiatt képes átlépni olyan határokat, amiket a józan ész nem tenne meg. Remélem ez tiszta :)


Szexológus felmérésből a legáltalánosabb fantáziák olyanok, amiket ép eszű ember meg sem merne tenni, de elgondolkodik rajta.


Maga a gondolat megfordul más fejében is. Nem mindenkiében, de heteróknál is gyakori az a fantázia, egy forró erotikus élmény azonos nemű, szép idomú emberrel. Ami ilyenkor megfordul az ember fejében, hogy ő biztos mindenkinél jobban ki tud elégíteni, mert ki ismerné jobban a szexuális élményeket, mint a saját nemű társaink. Ettől még nem leszel homoszexuális, vagy biszexuális, csak belátod, hogy a saját nemű társaid teste nagyon izgató tud lenni. (ezért senki nem fog hibáztatni).


Ez a fantázia területe és csak feltevésekkel magyarázzák, de ez NEM a VALÓSÁG. Szóval a FANTÁZIA nem a VÁGY.


A fantázia tudat alattiból jön. Tehát nem azonos az akarattal. Gondolj csak az álmainkra. Én már repültem álmomban, az űrben is jártam, megállítottam fél kézzel egy száguldó vonatot. Ez mind a tudat alattimból jött. Valóságban nem fogom ezeket megtenni.


Ha elgondolkodtál rajta, akkor lehet, hogy már több, mit fantázia. Lehet, hogy szándék is van mögötte, tudatosság. Van olyan azonos nemű, akit szexuálisan vonzónak találsz? (nem feltétlen a környezeteden)


A szexuális orientáció azt jelenti, hogy kihez vonzódsz. Az, hogy kihez vonzódik egy ember, nem mindig egyértelmű. Nem csak heterók és homók léteznek!


Kinsey-nek van egy erősen meghatározott elképzelése erről:

[link]


Németországi példa, egy ott készült felmérés alapján

20-35-ös nőknél (0: 70%, 1: 11%, 2: 8%, 3: 4%, 4: 3%, 5: 2%, 6: 1%)

20-35-ös pasiknál (0: 47%, 1: 16%, 2: 13%, 3: 9%, 4: 7%, 5: 5%, 6: 3%)

Persze lehet kifogásolni a félmérést, mert nem vett mindent figyelembe, de csak példaként említettem meg.


Robyn Ochs biszex aktivista szerint: "A biszex ember elismeri magában a lehetőségét annak, hogy romantikusan vagy szexuálisan vonzódjon különböző nemű emberekhez, de nem feltétlenül azonos időben, nem feltétlenül azonos módon, és nem feltétlenül azonos mértékben."


Ochs már szinte végtelenített finomságú skálán mozog és nem csak 8 kategória létezik neki, és behoz más tényezőket is.

2014. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!