Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Januárba megismerkedtem egy fiúval nagyon tetszettem neki, es az első találkozásunknál már nála aludtam, természetesen nem tortent semmi komoly csak csókoloztunk. Es masnap elhívott randira és össze akart jönni velem, de akkor még nem éreztem hogy szeretnék belemenni ebbe az egészbe, amit ugy mutattam ki ahogy nagyon nem kellett volna, flegmáztam és bunkoztam vele. Ezek utan mar nem is irt, de találkoztunk egy buliba, ahol megbeszéltük ezt az egészet és annyiban maradtunk, hogy "barátok" leszunk. Minden buliba ahol találkoztunk csokoloztunk és nekem nem is kellett sok idő, hogy beleszeressek. Itt kezdődtek a gondok.. Összejött a legjobb barátnőmmel(akivel azota nem is tartom a kapcsolatot..) a lenyeg ebben annyi, hogy mikor megtudtam, hogy összejöttek ráìrtam a fiúra, hogy találkozzunk(tudtam, hogy még mindig szeret) elsírtam magam és megcsókolt, én ezt rögtön elmondtam a lánynak akivel együtt volt és szakítottak. Àprilistol pedíg a fiúval rendszeresen találkozgattunk, randizgattunk, de nem erezte ugy, hogy en valóban szerettem volna, úgyhogy keresett mást. Onnantol kezdve nem is beszéltünk, kitörőlt az életéből es együtt volt a lánnyal nyár végéig. Most szombaton összefutottunk teljesen véletlenül es előtörtek az erzéseim. Este irt nekem üzenetet és hétfőn találkoztunk meg tegnap is, és elmondtam neki, hogy szeretem. Csak az a baj hogx már nem hisz nekem vagy nem érez úgy irántam. De ez nem igaz.. En érzem, hogy legbelül szeret csak magának se valja be, és fél a következményektől, érzem abbol ahogy viszonyul hozzám.. Na szóval annyi a lényeg, hogy szombat óta csak sirok miatta. Es tegnap hajnalban írt, hogy aludjak nála... Gondolom nem kell mondanom mit akart, de nem is tudtam volna átmenni hozzá.. Ma pedig beszélgettünk, aztmondta hogy valamelyik nap amikor van kedvem aludjak nála és majd csinálunk valamit..

Az lenne a kérdésem, hogy ha csak összejárunk es hetente egyszer nála alszok, abból meg kialakulhat valami? Én nagyon szeretem és tudom, hogy ez a helyzet csak nekem lesz egyre rosszabb.. De lehet rá esély, hogyha sokszor lefekszünk egymással és beszélgetunk feltörnek neki is az érzései, vagy csak kihasznalja ezt a helyzetet és visszaadja azt amit én tettem vele?? Én 17éves vagyok, ő pedig 16, de gondolkodásilag sokkal érettebb:)



2014. okt. 23. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

* elsírtam magam és megcsókolt, én ezt rögtön elmondtam a lánynak akivel együtt volt és szakítottak


Megérdemled a sorsod.Mert a nevető harmadik lesz a befutó-és nem te.

Az ilyenekkel mindig ez történik.

2014. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem azért sírtam, hogy megcsalja velem, hanem mert szerettem/szeretem.

Eleve tudtam, hogy nem szereti csak kihasználja.

En azért mondtam el a lánynak, mert ismertem.

Ugy megérteném a nevető harmadik dolgot, ha en másztam volna rá a fiúra, de nem így történt:)

2014. okt. 23. 22:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!