Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval én lány vagyok és akivel összeismerkedtem az egy fiú (neten ismertük meg egymást) személyesen nem találkoztunk. Viszont "isten mániás" ezt ugy értem hogy istenről tud beszélni csak. Skypon fölvettük egymást, meg facebookon, es gmail-en. Olyan mániája van még hogy ha valamit ő szerinte rosszul csinálok akkor itt hagy engem hogy gondolkodjak el. És ez annyira fáj mikor itt hagy, de most eljött az az idő mikor végleg itt akar hagyni. Szeretjük egymást elvileg miattam akar itt hagyni mert úgy gondolja jobb lesz nekem. Most letiltott facebookon, mint zaklatót. Gmail-en szint úgy letiltott, skypon meg gondolom nem tudja hogy kell partnert törölni, de ha kitöröl partnerei közül azt honnan tudjam? Eddig mindig írtam neki smst jöjjön vissza meg mindenhol próbáltam elérni. Most meg már annyira eltaszitott magától, de nem akarom éleszteni, szerintetek mi a jó?? Megint könyörögjek neki??

Azt mondta neki is fáj meg minden, de most örök életébe nem akar írni? Mondtam neki 1000-szer ez nem megoldás hogy itt hagy, de még ő is beismerte. Nagyon szenvedek miatta, meg még azt mondta hogy a szívébe zárt. Ennek ellenére nagyon jó mert itt hagyott! Kérlek segítsetek!



#szerelem #szenvedély #érdekes szeretet
2014. okt. 24. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?:P

Hagyd ott a francba..

2014. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat, most meg már annyira eltaszitott magától de nem akarom ELVESZITENI

Kicsit elirtam

2014. okt. 24. 13:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!