Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha 16 éves fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha 16 éves fiúként nem tudok úszni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel holnap mennénk uszodába,én már előre félek mert 2 éve voltam utoljára unokatesómmal strandon és akkor sem mentem mély vízbe,épp hogy csak leért a lábam.Megkérdeztem tőle,hogy hány méteres a víz,és azt mondta kettő.Nagy rajtam most a para,meg szerintem ez nagyon ciki.Suliba a haverjaim kiröhögtek,hogy nem tudok úszni.Meddig kéne tanulni,vagy ösztönből menne az úszás,amikor bemegyek a vízbe?Nem akarom magam leégetni a barátnőm előtt :(( Szoktam nézni ilyen úszás oktatás filmeket,videókat nekem ez elméletbe menne,de gyakorlatba még nem próbáltam.

2014. okt. 24. 13:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, én elméletben tudok triplahátraszaltót csinálni hanyattfekvésből. Csak azért nem csinálom a gyakorlatban is, mert úgysem hiszi el senki. :)
2014. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba,keress egy otthonülő barátnőt!

Tv-t nézni csak tudsz? :))

2014. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Na mindegy,jön magától minden majd lesz valahogy :D

Régen néztem a Baywatch sorozatot,abba sokat úsztak hátha ragadt rám valami :D

2014. okt. 24. 14:21
 14/17 anonim ***** válasza:
Én a Gyűrűk urát néztem a múlt héten, azóta elég jól trollkodok. :)
2014. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#13 Mindenesetre az úszást ne lassított felvételben csináld mert belefulladsz a vízbe! :)
2014. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jutott amikor egy fekete úszót ott az olimpián tanítottak meg úszni.:D Szóval semmi sincs veszve, fel a fejjel! :D
2014. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ne uszodába menjetek, hanem termálba vagy wellnesbe.haol a meleg vízben lehet üldögélni, beszélgetni, én is fiú vok és én ilyen hidegben tuti nem szívesen mennék abba a mély hideg vízbe úszni, csak azért , hogy ne sértsem meg a csajom, de jókedvből tuti nem.
2014. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!