Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az probléma 15 éves lányként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az probléma 15 éves lányként, hogy nincsenek egyáltalán fiúbarátaim, nem is tudok beszélgetni velük és semmilyen társaságba nem járok?

Figyelt kérdés
Lehet igy valaha is barátom?
2014. okt. 24. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
nem baj egyáltalán. így is lehet barátod.
2014. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Önbizalomhianyod van,ennyi!Tuti lesz majd olyan srác aki oda lesz érted,nyugi!Ráérsz majd ezen 48evessen sajnalkozni
2014. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Megtanítsalak beszélgetni velük ? :)

15/f

2014. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélgessünk és akkor lesz egy barátod :) 18/F
2014. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem gond :)

Én itt ismertem meg a legtöbb fiúhaveromat. Próbálkozz te is.

15/L

2014. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát..rendesek vagytok de nem igazán szeretem ezeket az internetes barátságokat.
2014. okt. 24. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen idős koromban én sem jártam semmilyen társaságba és nem voltam barátaim, de most már vannak, nem is kevés és társaságba is járok. Csak türelem :)
2014. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!