Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire igaz ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire igaz ez a homofóbokra?

Figyelt kérdés

Most nem azokra gondolok akik csak simán nem helyeslik, nem támogatják hanem azokra akik egyfolytában trágár módon szídják a homoszexuálisokat és a melegfelvonulást elkerítő kordonokra másznak/csimpaszkodnak és üvöltik,h mocskos b*zi

Szóval ezeknél az embereknél szerintetek igaz lehet,h mélyen ők is ferdék, csak nem tudatosult még bennük, nem biztosak benne, nem merik felvállalni és így tagadják? így nyomják el?

Vagy ez egy iszonyat nagy hülyeség?


20/L



2014. okt. 24. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Sok szerencsét Ebola-chan! o/
2014. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
Hülyeség, ezzel csak a homik próbálnak önigazolást keresni.
2014. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
A melegekkel semmi baj, a b*zikkal annál inkább. A kettőt nem kellene keverni.
2014. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

1. szerintem inkább san, nem olyan aranyos az, hogy le "chan"ozzuk itt.

Amúgy kérdező, lehetséges, nem tudom mert egyet se ismerek.

Az ilyen emberekre nem épp a higgadt logikus gondolkodás a jellemző. Épp a buta agresszió okoz ilyen megnyilvánulásokat.

Hogy a hátterében mi van...Nem tudni.

Mondjuk én is a melegeket szidók táborába tartozom. Nem azért, mert azonos neműekkel szexelnek és élnek együtt és akarnak házasodni. Hanem mert ezt a képembe akarják tolni.

Nem tudom miért érdekelne, ki homo-hetero-bi-stb. az emberek közül. Amit csinál, csinálja otthon és kész. Az nem a világra tartozik, hanem rájuk kettőjükre.

2014. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem van igazság az elgondolásodban: az üvöltözők rendszerint fiúcsapatban vannak, ott érzik jól magukat… Hiába is mondják sokan, hogy a szexualitás az egyénre tartozik, ha az utcán megy egy vékony testalkatú, kissé eltérő öltözetű, de nem b× ember, már arra is sokan ráaggasztják kérés és ész nélkül a b×jelzőt – akkor miről beszélünk?
2014. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

"Mondjuk én is a melegeket szidók táborába tartozom. Nem azért, mert azonos neműekkel szexelnek és élnek együtt és akarnak házasodni. Hanem mert ezt a képembe akarják tolni."


A heteró mocskosságot mindennap körülbelül tízezerszer intenzívebben nyomják az ember képébe, erőltetik a kampányukat mindenhonnan - média, közbeszéd, plakátok, tévé, satöbbi.

Akkor a te logikád mentén a heterókat tízezerszer jobban kell szidni, mocskolni?


Ergo ha következetes leszbikus lennék, akkor nekem tízezerszer annyira kéne gyűlölnöm a heterókat, mint mondjuk te a búzákat? Ez így lenne logikus szerinted?

2014. okt. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
A többségükre igaz. Már Freud is észrevette, leírta ezt a magatartás formát.
2014. okt. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelmű, hogy így van, különben minek izgatná őket a téma ennyire? Én heteró vagyok és nem turkálok mások magánéletében, nem érdekel kivel fekszenek össze. Szerintem aki ténylegesen heteroszexuális, azt hidegen hagyja hogyha más meg nem az.
2014. okt. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is van benne valami....aki ennyit foglalkozik a témával, annak kell valami komoly belső indíttatás erre.
2014. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

"Egyértelmű, hogy így van, különben

minek izgatná őket a téma ennyire?

Én heteró vagyok és nem turkálok

mások magánéletében, nem érdekel

kivel fekszenek össze. Szerintem

aki ténylegesen heteroszexuális, azt

hidegen hagyja hogyha más meg

nem az."


Ez nagyon tetszett!!!! :)


És pontosan így van. Ha valakit (pl engem) nem érdekel valami téma akkor nem foglalkozok vele, kerülöm, lesz.rom stb! Max meg jegyzem h nem jön be a dolog de nem mennék oda torkom szakadtából óbégatni ameddig a hangom el nem megy és rángatni a kordont mint egy barom állat csakmert magamat utálom másokba ;)

2014. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!