Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Tanga v Francia v Sima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Tanga v Francia v Sima bugyi?

Figyelt kérdés
Lányok ti mit szeretek Tanga v Francia V sima bugyi?.. szerintetek mit szolna a baratnom ha random vennek neki szexi tangákat? És ha lehet képet is csatoljatok... Koszonom!: ) 19/F

2014. okt. 24. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tangát utálom, nem egészséges, a franciát azt viselem, de többször a sima bugyit. ma már kapni pár száz forintért olyan rózsaszálat, hogyha kibontod a fejét, tangabugyi lesz belőle.
2014. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D
2014. okt. 24. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak cicanadrág alá veszek fel tangát, egyébként mindig franciát hordok. Kényelmesebb. A nyári melegben praktikus a tanga, de egy jó francia bugyi nekem jobban tetszik a fenekemen, mint a tanga.
2014. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanga! Hat oszinte leszek, en nem orulnek, ha a pasim venne nekem bugyit. Egyutt megnezitek, kivalasztjatok, ugy ok, de hogy te megveszed a tudta nelkul... haat!

21L

2014. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanga es franciabugyi de függ hogy mihez veszem fel pl farmer alá csak is francia de egy vékonyabb anyagú feszes naci alá tanga

Én kaptam mar pasitol ajándékba kis falatnyi selyem tangakat, én örültem neki nagyon :)

2014. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a tangát is és a franciát is szeretem. A sima "atombugyi" nekem nem jön be.

A franciának tetszik a formája, szerintem elég szexis is, a tanga pedig számomra nagyon kényelmes, sokkal "szabadabbnak" érzem magam, mint egy másik bugyiban, ami melegít, stb. :) De hát ízlések és pofonok...

2014. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!