Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért teszik ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért teszik ki a mellüket meg a feneküket?

Figyelt kérdés
Kb. mikor kezdtek el a lányok így viselkedni?

2014. okt. 25. 20:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
42%
Nekem már néha túl idegesítő, amikor direktbe kiteszik a mellüket, hogy "na nézzed mim van". Na én ilyenkor meg csakazért se nézek oda, hadd egyék a kefét, hogy mi lehet a probléma, mi nem tetszhet. :D
2014. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
72%

Bizony a melleim is én vagyok. És bizony sokan megnézi, mert bizony szépek.

Azért mert nőiesen öltözködöm, még nem vagyok prostituált. Akinek ez a kettő összekeveredik, azzal meg nem állok szóba, mert tudom, hogy az értelmi színvonala kevesebb, mint ami elvárható egy embertől.


A fenekemet nem teszem ki. Nem is tudom, hogy mire gondol a kérdező. Számomra taszító, ha valakin ott van a kőmíves dekoltázs. Láttam ilyen már nőn is, bár ez inkább pasiknál szokott előfordulni.


Akinek nem tetszenek azok a lányok, akik kirakják, az bizony keressen olyat, aki fedi, mert vannak ilyenek is. Mindenesetre strandra és uszodába nem menj! Mert ott a bikini nem szokatlan dolog!

2014. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
54%
@12: a kérdésben lányokat mondanak, nem nőket, tehát 11-16 éveseket. Neki még valóban nem kéne kirakniuk, mert zavarják a tanítást, a fiúk nem tudnak koncentrálni.
2014. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
78%

"A fenekemet nem teszem ki. Nem is tudom, hogy mire gondol a kérdező."


Pl. a passzos cicanadrág, más néven leggings, amikor nem húznak rá semmit, és úgy néz ki, mintha festékszóróval le lenne fújva a meztelen pics.ájuk. :D

2014. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Leggings,miniszoknya....
2014. okt. 25. 21:14
 16/33 A kérdező kommentje:

Igen lányok 25-ig csinálják ezt.

Utánna meg csodálkoznak ha valami elmebeteg,csöves megerőszakolja őket

2014. okt. 25. 21:20
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem hordok cicanacit és miniszoknyát, a melles dolgot viszont jogtalannak érzem. A családomban szinte csak nagymellűek vannak, így nekem is az van, így még az is kihívóan mutat rajtam ami egy kisebb mellű lányon nem tűnik annak, senki sem várhatja el, hogy nyáron is teljesen zárt ruhákban rohangáljak, arról nem is beszélve, hogy egy kicsit tapadósabb felsőtől megint csak megörülnek a pasik. Ha zavar nem kell nézni, ennyi.
2014. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és amúgy egy csomó cikk, interjú volt arról, hogy az erőszaktevők inkább a kevésbé feltűnő lányokra "vadásznak", és az erőszakra amúgy sem lenne mentség az öltözködés.
2014. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
68%

Jeee! Eljutottunk a #VictimBlaminghez!

Meg is van a színvonal! :)


A társadalom arra tanít minket... [link]

Az ostobaságod engem zavar, mégsem verem be a képed... [link]

Hogyan is okold az áldozatot 101: [link]

2014. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

De miért kell mélyen kivágott ruhában járni?

[link]

2014. okt. 25. 21:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!