Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezen miért akadt fenn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezen miért akadt fenn?

Figyelt kérdés
1 hónapja együtt vagyok egy pasival, akit minden szempontból tökéletesnek találtam eddig. Tegnap elmentünk a Mátrába és mondtam neki, hogy visszafelé én szeretnék vezetni. Ezen fennakadt, bevágta a durcát, hogy mit gondolok magamról, hogy én az ő kocsiját sose fogom vezetni, vezessem csak azt, ami nekem van... Nekem is van kocsim, ezzel nincs is gond, meg nem is vezetek rosszul. Nem értem miért lett volna baj, ha én vezetek visszafelé és nem ő? Azóta nem beszéltünk... Nem akarom ilyen apróság miatt elveszíteni, de viszont azt se, hogy folyamatosan majd leszóljon az miatt, hogy vezetni akarok.... Nem akarom az elnyomást.
2014. okt. 26. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy bunkó,önelégült fa sz.
2014. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán ez egy jó ürügy arra,hogy besértődhessen,és kicsit megszabadulhasson tőled.Tipikus gerinctelen húzás.
2014. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne is beszéljetek, ez egy hülye. :D
2014. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy barom. Van aki érzékeny a kocsijára (de azt meg lehet mondani normálisan, de besértődni pff) meg ha tényleg normálisan vezetsz nem értem miért nem hagyta.
2014. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pasidnak a kocsija fontosabb mint te, ennyi a szituáció semmi több.
2014. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nőként mondom neked, hogy ez szerintem természetes. Én sem engedem, hogy más vezesse a kocsimat. Senki, a családtagoknak sem. Egyszerűen azért, mert az enyém:) - És nem is vagyok valami nagy autó-mániás... Amikor egy nap 600 km-t vezettem le, akkor is végig én vezettem... Nem azért, mert nem bízom a családban, tudom, hogy jól vezetnek. Én nem vezetem mások kocsiját (hacsak kifejezetten meg nem kérnek rá, amire többször is volt példa), mások meg ne vezessék az enyémet. Ennyi.
2014. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ez milyen, hogy egy hónapja ismersz valakit, és te kijelented, hogy vezetni akarod a kocsiját? Mondjuk leugatni nem kell a másikat, de én értem, miért akadt ki. Nem elnyom, hanem nem hagyja, hogy rátelepedj.
2014. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!