Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szep ez az arc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szep ez az arc?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2014. okt. 26. 16:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

8assal eggyetertek.lehet van akinek nem testzik.mert mas az esete...de az hogy ronda az tulzas!!..

Tenyleg annyira tokeletes hogy az mar mu..de attol szep.

2014. okt. 26. 16:15
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Lányként mondom hogy nagyon szép:D Olyan cuki ^^
2014. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%

A szeme elég furán áll :D olyan, mint egy barbibaba.

Ennyi sminkkel mondjuk én is vagyok ilyen szép, sőt :)

2014. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nincs ronda nő, csak kevés smink. :)
2014. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

nem en vagyok.

elegg vicces amikor olyanokat olvasok hogy "ennyi sminkel en is vagyok ilyen szep..." hat azt ketlen.akinek nem szepek a vonasai,annak sminkel sem lesznek azok...

2014. okt. 26. 16:33
 16/26 Tomi54321 válasza:
Ha nem lenne ennyire kiretusálva,sminkelve,túl ragozva az egész.Hanem csak egy sima természetes kép lenne róla.Szerintem tetszene.
2014. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%
Amit írtál, kérdező, nem igaz. Mindenkinek vannak szép vonásai, csak tudni kell kiemelni azokat, és az sem mindegy, milyen szögből fotózzák az egyént ;) Pl Rumer Willis nagyon nem szép smink nélkül, oldalról főleg, de olyan fotókat láttam már róla, hogy a pofám leszakadt. Ő egy a sok közül, aki megteheti, hogy bármikor megcsináltatja a haját, megvakoltatja az arcát, ozt máris csodásan néz ki bizonyos szögekből (nincs olyasvalaki, aki mindig, mindenhogy jól néz ki). Az átlagember örül, hogy reggel fel tud kelni és késés nélkül beérni munkába, nem hogy még ügyeljen a külsőségekre. Rájössz majd te is erre.
2014. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Akkoris Sz*patnálak
2014. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem mit kell annyira isteníteni ezt a csajt, ennél ezerszer szebbeket lehet látni :D
2014. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
93%
Unalmas, semmi különleges nincs az arcában.
2014. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!