Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges a terhesség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
Nem védekeztünk (pedig szoktunk) és későn vette ki. Előző hóba 23dikan volt meg. Az eset 9diken történt, 21diken csinaltam tesztet negatív lett, tegnap kellett volna megjonnie, holnap veszek tesztet. Tapasztalatotok szerint mit fog mutatni?

2014. okt. 26. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Íjjjj... tehát ha jól számolom, 32 naposak a ciklusaid?


Ez azt jelenti, hogy a 17. napon van peteérésed, és ti a 16. napon voltatok együtt. Gyakorlatilag teherbe esés szempontjából a legideálisabb időpontban!


Kb. 30% az esély a terhességre... imádkozz! ://

2014. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs, peteérés a 18. napon, elszámoltam... de a lényegen nem változtat... a spermiumok odabent 3-5 napod életképesek, szóval 2 napig lazán...
2014. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*napig
2014. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mennyire megbízható eredményt mutatott a teszt ha az volt rairva hogy a menstruáció kesese elso napjatol mutat pontos eredmenyt? Es en elotte csinaltam meg 5nappal? REGGEL VIZELETBOL!
2014. okt. 26. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Semennyire! 11-én volt peteérésed, ha megtermékenyült, akkor 18-án ért le kb a méhbe. A beágyazódás teljes ideje öt nap, tehát okt. 23 körül... általában ekkor van annyi hcg a vizeletben, hogy egy közepes érzékenységű teszt reggeli első vizeletből ki tudja mutatni!


A legérzékenyebbek (10-esek)már 21-én jelezhettek volna pozitívat, de arra az lett volna írva, hogy 3 napos terhességet kimutat...


Holnap viszont már bármelyik teszt kimutatja, ha reggeli első vizeletből csinálod.

2014. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A kerdeses napon szandekosan forro vizben fürödtem, ez segít? Ha olyan tesztet vettem amire ra van írva hogy a nap barmely szakaszaban hasznalhato akkor is reggel csinaljam meg?
2014. okt. 26. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:

És mit akartál a forró fürdővel elérni? Nem igazán látok összefüggést...


Ha az is van ráírva, hogy a nap bármelyik szakaszában, sokkal pontosabb eredményt kapsz reggeli első vizeletből, ugyanis abban koncentráltabban van a hcg jelen.

2014. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgytudom, hogy megoli a spermakat. Ertem,koszonom
2014. okt. 26. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze... csak épp azokat nem éri el, amik feljutottak a méhnyakba...
2014. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na mindegy. Azért köszi
2014. okt. 26. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!