Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hostess csajok mindenkire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hostess csajok mindenkire mosolyognak vagy csak aki szimpatikus, és látszik rajta h vevő lenne a reklámozott termékre?

Figyelt kérdés
Mostanában megfigyeltem, az úgymond jobb pasikat előbb szólítják le vagy adnak nekik szórólapot esetleg mosolyognak feléjük, én mintha levegő lennék, nem mintha akarnék tőlük vmit csak zavarja az önbecsülésemet egy kissé. :)

2014. okt. 26. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekik hót mindegy.
2014. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekik az a dolguk, hogy mosolyogjanak mindenkire.
2014. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én rám pl nem szoktak, komoly arcot vágva néznek csak.
2014. okt. 26. 20:45
 4/5 Buford Tannen ***** válasza:
74%

:D

Egyik haveromat mikor meglátta a a prosti visszaadta neki a pénz és elküldte

2014. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan arcot fognak vágni amilyet te vágsz. Biztos ijedt fejjel figyeled őket, hogy jajj vajon mosolyognak-e.
2014. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!