Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik az előnyei egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az előnyei egy kapcsolatban ha a lány már nem szűz, de a fiú még igen?

Figyelt kérdés
Alig akartam elhinni,amikor megkérdeztem tőle.16 éves lány és volt egy 6 hónapos kapcsolata előttem.De olyan hihetetlennek hangzik.Elég jól megismertük egymást,és 100 százalékig biztos voltam benne,hogy még szűz.

2014. okt. 27. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Előny: legalább egyvalaki tudja mit kell csinálni, megtaníthatja a srácot.


Hátrány: a csajnak van összehasonlítási alapja így a csávó jóindulattal is (hacsak nem extrém ügyes vagy volt extrém gáz az előző csávója) csak közepes lehet. (Főleg ha az előző cávó 22 centis "kulcsa" már szétverte a "zárat" és így Gipsz Jakabka a maga átlag 14-15ével sokra nem megy.

2014. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17 évesen barátom is azt hitte, hogy mint ő, még én is szűz vagyok. Aztán elmondtam, hogy nekem már 2 hónapos kapcsolatom volt. Se előnye se hátránya sincs, habár ő megijedt, mikor a 2. hét után megkérdeztem, hogy akar-e még szűz lenni.
2014. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Számodra előny az, hogy könnyebb lesz rávenned a szexre (nincs már mit kincsként őrizgetnie), illetve jó esetben a szex már testi, lelki szükséglet lett nála. Neki egy szűz srác olyan szempontból biztonságosabb választás, hogy jobban kinézheti szűz srácból, hogy nem csak pár dugást akar tőle.


Első kapcsolatnál természetes az, hogy srác még jobban vágyik szűz lányra, vele való közös életben, így jobban érthető, hogy egy nem szűz lányt már kicsit használtnak tekint, később már kevesebb az illúzió, több a realitás.

2014. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!