Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm mostanában nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában nagyon sokat bulizik, hogy lehetne őt leállítani?

Figyelt kérdés
Én életembe egyszer voltam buliba,de az is csak ilyen szülinapi party volt,bármennyire is ciki.Ő meg heti rendszerességgel jár minden szombaton a barátnőivel és éjfél meg hajnali 1 óra körül járnak haza.Nem értem,hogy mit tudnak ezek csinálni,de már kicsit unom.Attól félek hogy valamelyik barom majd leitatja őt és megtörténik...

2014. okt. 27. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Menj vele te is és flörtölj a csajokkal, rögtön otthoni programokat szeretne majd.
2014. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért, ha te nem szeretsz bulizni, akkor neki sem szabad? Menj vele és vigyázz rá, vagy inkább bízz benne kicsit jobban.
2014. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bízol benne, akkor minek jársz vele?
2014. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!