Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, bejönnek a gitárosok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, bejönnek a gitárosok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, csak kíváncsi vagyok. Nem azért, mert ezzel akarok csajt fogni.
2014. okt. 27. 20:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pont leszarják. (gitározom én is, de nem a csajok miatt, meg nem is megy annyira jól sajna...)
2014. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
2014. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 FukuLili válasza:
Luke Hemmings te vagy az??:DDD
2014. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem vonzanak a zenészek.
2014. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Lovasi András (Kiscsillag, Kispál és a borz, Pál utcai fiúk) írta a könyvében: „ahol gitár van, előbb-utóbb punci is lesz”
2014. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen "gitáros srácok" miatt nem értékelik az igazi zenészeket a lányok, mert elcsavarjátok a fejüket. Az nem zene, hogy letudsz fogni pár akkordot. Én még 13 év profi zenetanulás után sem merem magam zenésznek mondani, mert nem vagyok még az, majd diploma után leszek az. Már bocsánat, de ez engem nagyon felháborít.
2014. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én is így akkordozni szoktam, de nem ilyen popzenéket játszom
2014. okt. 27. 20:54
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
# 6: Nyugodj meg angyalkám, semelyikünk sem hívja magát zenésznek... a lányok fejét meg nem a gitározással lehet elcsavarni.
2014. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én se hívom magam zenésznek, igaz sok akkordot ismerek
2014. okt. 27. 20:57
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem tudok lenyugodni.

Bezzeg ez menő a csajoknak, de az nem, hogy szimfonikus zenekarban játszunk, kenjük-vágjuk a szolfézst, az összhangzattant, a zeneirodalmat, hogy több hangszeren játszunk. Nem, nekik csak a rongyrázás kell, meg a szövegelés. Nem gitáros vagyok (más a főhangszerem), de mégis jól játszom rajta, improvizálni is tudok bármilyen stílusban, de nem, ez sem számít, mert nincs nagy arcom hozzá...

A kérdésedre a válasz az, hogy igen, bejönnek a csajoknak a gitárosok.

2014. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!