Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem tetszik külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem tetszik külsőleg, akkor semmi esély arra, hogy a belső megfogjon?

Figyelt kérdés

Pár hete megismerkedtem valakivel, találkozgattunk, sőt le is feküdtünk. Ő keresett mindig, ő akarta, hogy találkozzunk, többször mondta, hogy megkedvelt, de az utolsó alkalommal azt mondta, hogy hagyjuk egymást, mert nemigazán tetszem neki külsőleg.

Aztán ki is fejtette, hogy túl telt vagyok, amit el is fogadok, mert sajnos tényleg így van, de ő is tudta jó, hogy ez az ami a legjobban frusztrál magamban, és teszek ellene, edzem, odafigyelek az étkezésre, stb.

Sőt, utána le is 'ZS' kategóriázott.


2014. okt. 28. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ő csak kifogást keresett. Ha nem jössz be neki külsőleg, akkor nem fog veled lefeküdni. Valószínűleg nem voltál túl jó az ágyban, és próbálta valami másra fogni a döntését.
2014. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jöttél volna be neki, akkor nem feküdt volna le veled.
2014. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CptTomato ***** válasza:
Nem derült ki a nemed...de végülis majdnem mind1 is mivel mind2 nemnél előfordul hogy lefekszik az első emberrel aki kicsit is szebben néz rá mint egy átlag ember. Csinálták már velem is én is csináltam már .... kicsit kegyetlen de nem hinném hogy olyan nagy katasztrófa.
2014. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ez a teljes igazsag, jartam mar ugy valakivel, hogy azt hittem, szerelmes vagyok bele, de vegulis csak hetekkel kesobb derult ki szamomra, hogy valojaban csak baratsagot erzek, es ez ketsegtelenul a srac kulseje miatt volt. Azt hittem felszines dolog valakit a kulseje alapjan dobni, de mivel igy nem volt oszinte a kapcsolat, muszaj volt szakitanom, mert zerintem igy volt fair. Azert mondta neked , hogy mi volt veled a problema, hogy valtoztathass ezen :) fogd fel ugy mint egy eros kritikat amibol tanulni lehet :)
2014. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!