Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok belépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok belépni a Pride.hu oldalra?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 11:42
1 2 3
 1/27 csabika1971 ***** válasza:
Mert lehet, hogy éppen karbantartásuk van.
2014. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
trógerek! már 4 napja.
2014. okt. 28. 12:01
 3/27 csabika1971 ***** válasza:

De az is lehet, hogy megszűntek, vagy vírustámadás érte őket.

Nem tudom. Nem ismerem az oldalt, csak a szokásos klisék közt találgatok.

De, a remény hal meg utoljára. (de esetleg nincs valami oldaluk mint sokaknak a fb-on, ahol utána tudnál nézni az okoknak?)

2014. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
jó ötlet. köszi!
2014. okt. 28. 14:01
 5/27 anonim válasza:
nyugi...én sem tudok belépni...
2014. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Régóta nem foglalkoztak az oldallal nem frissültek a hirdetések,képek, nem volt moderálás.Nagyon valószínű hogy megszűnt.
2014. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én se tudok belépni. Remélem, nem szűnt meg, csak frissül, más normális hasonló oldal nincs tudomásom szerint.
2014. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
pedig már pont kaptam egy üzenetet. lehet valami irtó jó pasi volt :)
2014. nov. 3. 17:48
 9/27 anonim válasza:
Legutóbb egy évvel ezelőtt jó 3 hónapig nem volt, biztosnak tűnt, hogy végleg megszűnt, de egyszercsak előbújt. Nyilván lejárt a bérletük és be kell fizetni a megújítást. 2 civil üzemelteti már tizenéve, ha lesz rá újra pénzük talán újraindul, de esélyes a végleges megszűnése is...
2014. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok csúnyákat írni az oldalra, mert nekem is ez volt a kedvenc oldalam. A gond viszont az hogy iszonyú sok az igénytelen minimális írástudással sem bíró ember aki ott megmutatja magát. És az utóbbi pár hónapban eléggé bővelkedett az oldal ilyenekben.Ezeket gondosan szűrni kellene. Nem azt mondom hogy ne legyenek alkalmi partnert keresők csak ne ilyen igénytelen színvonal működjön.A 100-adik sz*pós és wc-s topic már nagyon lehangoló és értelmetlen tud lenni főleg akkor ha egy leszbikus nő lép fel az oldalra.Ugye nem csak meleg pasik használják...Szóval rendesen kellene üzemelni de gyanítom elegük lett a sok idiótából és inkább feladják.Igazuk is van mert ez eléggé csúnya kép a meleg világról. Nem tudom a normálisabb arcok hol bujkálhatnak mert gyanítom a melegek többsége is normális és nem wc-ben ismerkedik....2000-es évek elején indult a pride és még mindig itt tartunk?Azért ez eléggé szomorú szerintem.Pedig ez az oldal jól is működhetne mert jobb mint a klasszikus társkeresők.
2014. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!