Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szex előtt mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szex előtt mindig leveszitek a melltartót?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt szex után szokás.
2014. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát miért hagynám magamon?
2014. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha gyors akk nem mindig
2014. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de nem voltam még olyan lánnyal akin szex közben melltartó lenne. Mindig az elsők közt kerül le. Fura is lenne ha fent maradna. :) 25F
2014. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, hogy most meglepő dolgot fogok mondani, de én szeretek meztelenül szexelni, ugyanis nekem hozzátartozik az együttléthez, hogy egymás testének szinte minden pontját ízlelgetjük, simogatjuk, kényeztetjük és ebbe beletartoznak az én melleim is, amiket melltartón keresztül - lehet csak én - nem tartom annyira élvezetesnek :)
2014. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem... van, hogy a párom veszi le.. :D


De mindig lekerül... el nem tudnám képzelni, hogy melltartóban szexeljek... Ha gyors quicky, és esetleg felső marad, a melltartó még olyankor is lekerül.

2014. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

"Tudom, hogy most meglepő dolgot fogok mondani"


#5, túlspiláztad, mert ebben semmi meglepő nincs. Ez csak a körítés, privát leveleket vársz minél több férfitól. Megkockáztatom, ha ennyire erőltetetten nevezted döbbentőnek, akkor még csak nem is vagy lány.

2014. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
leveszi a párom,de 1x előfordult, hogy valahogy rajtam maradt,csodálkoztam is, hogy alul semmi,felül meg melltartó...aztán 1x volt olyan, hogy a pólóm alól lehúzta a melltartóm,de a póló mégis rajtam maradt :D
2014. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton gyűlölöm a melltartót, ha csak tehetem, nem hordok, akkor majd pont szex közben lesz rajtam, mi? :D Áááá, ugyan. Naná, hogy mindig lekerül: vagy a barátom rángatja le rólam, vagy én veszem le, vagy eleve fel se vettem aznapra.


22/l

2014. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!