Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok menő, bulizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok menő, bulizós pasi, akkor az életben nem lesz csinos barátnőm?

Figyelt kérdés

Azt látom a környezetemben, hogy jó csaja csak az ilyen állandó társasági életet élő, bratyizós, bulizós arcoknak van. Az introvertáltabb emberek szinte egytől egyig egyedül vannak, vagy nem valami vonzó partnerük van.

Ez mennyire reprezentatív? Tényleg csak annak lehet külsőre is jó csaja, aki ilyen nagy társasági arc?


2014. okt. 28. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
hát a jobb nők mint bulizós,éjjeli vámpírok,csak nem nyakat szívnak :D szal ja,ilyen társaságban akad jó pár.
2014. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A dolog fordítva működik. Megvan az adott személyiség, ettől lesz bőséges baráti kör, és bulizási lehetőség. Nem maga a buli a lényeg, hanem hogy az illető könnyen ismerkedik, emellett nyitott és magabiztos személyiség. Ha ezt el tudod érni, akkor egyetlen buliban sem kell részt venned, találsz nőt máshol is, akár az utcán, vagy bárhol.
2014. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Magabiztos személyiség vagyok, ott nincs gond. Egyszerűen nincs igényem sok emberre, idegenkedem a felszínes csevegéstől, bájolgástól, ezért csak néhány közeli barátom van.
2014. okt. 28. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Introvertált lányok nem igazán megyünk bulizni és nem reklámozzuk magunkat, de ha figyelmes vagy, könnyedén észrevehetsz minket egy jó szabadtéri koncerten, zenés esten, irodalmi esten, fesztiválon. Általában nem vagyunk feltűnösködők, de azért csinik vagyunk (-: Nem partyfaceekkel bratyizunk =)
2014. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na most ezt nem úgy értettem hogy nekem feltétlen introvertált csaj kéne. Sőt, elég valószínű hogy jobban kiegészítenénk egymást egy szociálisabb, kis vidám csajjal. De fontos hogy jól nézzen ki.
2014. okt. 28. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:

De lesz. Nem csak csinos, de ráadásul normális is.

Nem mindenki bulizós, aki jól néz ki.

Szerintem egy introvertàlt férfi a legellenállhatatlanabb tipus, csak kevesebb lehetőség adódik az ismerkedésre. Buliban nyilván nem.

Én mindig is az ilyen férfiakra buktam, viszont nehezen ment az ismetkedès az előítéletek miatt, mert nagyvilàgi bulizósnak néztek, mert nem voltam/ vagyok szürke egér.

2014. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 macikamacika válasza:

Jó csaj,nem jó csaj,kinek mi a jó csaj? Ezt kéne tisztázni.

Nekem a jó csaj,szép arcú smink nélkül,vagy alig észrevehető sminkkel.Arányosan csinos testalkatú.Nem hivalkodó,ízléses öltözetű.Minimum -nem papíron-általános műveltségű,megfelelő intelligenciával.

Nekem egy csaj hiába dekoratív,ha a nagy dumás,bratyizós,bulizós arcokra bukik,ahogyan fogalmaztál,hát nekem az ilyen csajok nem jönnek be,hiába szépek külsőre.

De a komoly lányok nem szeretik a tutyimutyi fiúkás srácokat,szeretik viszont a biztonságot sugárzó fiúkat,férfiakat.

Tehát szerintem,nem baj,ha nem vagy bulizós,lényeg,hogy a férfit lássa benned,és nem a fiúkát,és persze legyenek közös programjaitok,ne csak introvertáltan nézzétek a 4 falat.

2014. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, számodra az introvertált azt jelenti, hogy csak ül és nézi a 4 falat?
2014. okt. 28. 15:53
 9/9 macikamacika válasza:

Kedves kérdező!

Hát akkor meg mindent jól csinálsz,mindennel okés vagy!Csak hát a sors közbeszól,és ezek szerint a sors úgy határozott,hogy ne legyen jó nőd.Legalábbis egy darabig.Teendő;várni,várni,mint a pók a hálóban!

2014. okt. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!