Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért vagyok boldog ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok boldog ha egy másik lánnyal jár? (fangirl kérdés)

Figyelt kérdés
Nos igen, minden lány szerelmes egy híres fiúcskába.gondolom.Nekem borzasztóan iszonyatosan tetszik egy énekes (Brad Simpson, a The Vamps énekese) :D de nemrég híreszteltek egy hírt, hogy találkozgat egy lánnyal de mégse érzem azt a tipikus "ÚRISTENMEGÖLÖMEZTARIBIT" érzést xd inkább az a boldog feeling van. talán azért mert ha ő boldog, akkor én is az vagyok?nem vagyok fanatikus rajongó, csupán csak érdekel :)
2014. okt. 28. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert ő is boldog. Van ilyen :)

L

2014. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudod hogy te valószínűleg nem jöhetsz vele össze akkör legalább legyen boldog nélküled akár egy másik csajjal.Én így voltam Harry Stylessal az 1D
2014. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább az lenne a természetellenes ha olyan tipikus "ÚRISTENMEGÖLÖMEZTARIBIT" érzésed lenne.
2014. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*1D-ből kivéve Taylor Swiftel őt rühhellem 2. voltam
2014. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én azért bevallom, kicsit féltékeny vagyok Gerard Butler feleségére :D


De úgy önmagában szerintem érthető, azért nyilván egy közszemélyiségbe nem lehetsz annyira szerelmes, mint egy olyan férfiba (nőbe), akit ténylegesen ismersz. Szerintem.

2014. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem fura. Én egy kanál vízben meg tudtam volna fojtani Neymar VOLT(!! :D) ribijét... akarommondnai barátnőjét. (De az tényleg egy ribi volt, 2-szer is megcsalta. Neymart! Megcsalta!...) Jó, abbahagytam.

De mondjuk ott van Messi és Antonella, az én szememben ők a Dream Couple, nagyon szeretem őket. :)

Ki a barátnője? Őt szereted? Lehet, azért. :)


Ui.: Bocsi a fangirling-ért. :'D

2014. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát még nem tudom hogy a barátnője-e, de írta egy cikk a neten hogy mostnában elég sokat vannak együtt meg raktak ki róluk képeket. am elvileg Lauren a Fifth Harmonyból.de nem is ismerem, mármint a bandájukat bírom, de így egyenként nem ismerem őket. mégis olyan cukinak látom őket együtt, és nem tudok féltékeny lenni. olyan jó látni hogy az álomférjem boldog :DDd<3
2014. okt. 29. 09:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor inkább örül neki. :D
2014. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*örülj
2014. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!