Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy az anno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy az anno A/60-as mellemre már C/60-as melltartó kell? Ennyit nőhet 1 év alatt? Ez baj?

Figyelt kérdés
Mostanában leginkább sportmellartot hordok, (olyat amin nincs méret), de úgy lttam 1 éve semmit sem nőtt, (csak annyit hogy közelebb vannak egymashoz) akkor hogy lehet ez? 1 év alatt ha nőtt volna se ekkorára, ráadásul fogytam, nem vagyok vékony hanem a fit és a nőiesen kicsit telt között van az alkatom, teht nem hízás(nemtudtam melyik kategóriába kérdezzem, ugyhogy ne kössetek ezért is belém és nem elméretezés, a többi is ekkora) L/15
2014. okt. 28. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót nem szedsz? Nem is szex miatt, hanem, hgy a mensid beálljon rendesen? Lehet ilyen, javában tini vagy...=)
2014. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy lenne baj? Örülj neki!
2014. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. komm.: nem szedek semmi ilyet
2014. okt. 28. 23:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Akinek meg kicsi és nem nö, az pedig jajgat, hogy igy nem fogok kelleni senkinek.

Legyél büszke a két Baby-re!

2014. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon furcsa... létezik egyáltalán 60/C méret? a 60-hoz a C az hatalmas szerintem.... én is lány vagyok de ilyen méretről még nem hallottam :D
2014. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csöcs rejtélyei:Bármikor nőhet, amíg mutálódsz, később is terhességtől vagy hízástól.
2014. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4 komizó: én fordítva rom, és mondom is :D szoltak is már ezért, de ez van
2014. okt. 28. 23:15
 8/8 megmondom ***** válasza:
Ez a méret irreális. A 10 éves lányomnak több, mint 60cm... szerintem.
2014. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!