Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha ennyire kifejez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha ennyire kifejezem a gondolataim?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és elég nyitott. Nem sok tapasztalatom van, viszont értem és szeretem is a perverz vicceket, de úgy erzem a környezetemben ezt túl soknak veszik. Kicsit érdekes dolgokat szeretek, de akik ismernek elfogadnak, csak úgy érzem meg is bélyegeznek vele.

Bocs, ha kicsit érthetetlen, de lényeg a lényeg én nem szégyenlem magam és nagyon toleráns ember vagyok, csak félek, hogy emiatt nem akarnak közeledni felém vagy éppen eltávolodnak tőlem.


2014. okt. 28. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond veled.
2014. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

talán azért lehet, mert hiányod van, és kéne a szex. Ha megkapnád, már nem is járna ennyit rajta az agyad.

Szóval addig meg nem gond, ki lehet bírni.

2014. okt. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jobban megy majd a flört :)
2014. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ismerkedni azt nem tudok. egy awkward turtle vagyok és annyi hülyeséget összehordok, hogy én sem kezdenék magammal :D
2014. okt. 29. 00:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs gond, csak ilyen prűd társaságban fogd magad kicsit vissza.
2014. okt. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez bejön. Sajnos kevés az ilyen lány
2014. okt. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerinted mennyire durva ha egy csapat teknős nézi végig ahogy két bőrszerkós transzfesztita szexel egymással egy kabrio hátsó ülésén egy öregek otthona előtt?

na? tudod überelni kislány?:p :D

2014. okt. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
válaszra se méltatod az utolsó válaszom gagyi alak vagy
2014. okt. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a gagyi mert nem elmebeteg, csupán szereti a perverz vicceket!!!! Kérdező! Ismered a csirkés-tollpihés találós kérdést? :D
2014. okt. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hajajajajj :D ez a travis űberelhetetlenül nagy hülyeség de értékelem :D
2014. okt. 29. 01:26




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!