Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most pontosan mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most pontosan mi lehet?

Figyelt kérdés

Sajnos még nem volt ehhez hasonló gondolatom, érzésem, szóval szeretném ha valaki betudna avatni mit is érezhetek vagy akarok :)

Van egy nagyon régi jó barátom, lassan 10 éve ismerjük egymás, de nem ez a lényeg :D Neki van egy húga 18/L

Akit eddig csak úgy ismertem hogy létezik... Aztán idén nyáron(július vége) valamilyen okból rám írt. Meglepődtem, de azóta a mai napig is irkálgatunk. Párszor már elmentünk sétálni, kocsmázni, társaságban is elmászkáltunk... Szimpatikus, de nem érzem azt hogy nagyon akarnék tőle komolyabban valamit. Kicsit komolytalan, és kislányos.. :/ De ezen kívül megfogott az is hogy nem az a tipikus tucat fiatal... Szűz még, nem iszogat/bulizik brutálisan mint a többsége.. pedig elég vonzó :)


Na így rövid leírás után(nevet), az érdekelne miért van az hogy sokat gondolok rá, érdeklődőm iránta, és féltem :D

Pont ma este megy "randizni" sráchoz... és nem az zavar hogy randizik... mit bánom semmi közöm hozzá :) De mégis agy bajoskodok azon hogy talán elveszti a szűzességét, összejönnek, beleszeret.. vagy mit tudom én.

Pedig nem érzem hogy szerelmes lennék bele, csak szimplán roppant szimpatikus, és szeretem a társaságát...


Ha valaki megértette mit is szeretnék tudni akkor legyen szíves :)


Kort nem akartam, de hátha számít 21/F


2014. okt. 29. 13:43
 1/5 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Kötődsz hozzá, és aki hozzád közel áll azt érthető, hogy félted :)
2014. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért, mitől? :D Meg mennyire normális az ilyen fajta kötödés? Valahogy sose voltak ilyen érzelmi dolgaim, mindent kiismertem magamban mit miért gondolok/csinálok... Erre.... most ez a kiscsaj meg...:)
2014. okt. 29. 13:50
 3/5 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, de nem tudom mitől nem ismerlek titeket
2014. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizonyára nagyon meg kedvelted ( ahogy azt írtad is ) kedvelitek egymást mint barátok. Tudod hogy milyen fajta lány és aggódsz nem szeretnéd hogy bárki is kihasználja hiszen még szűz, kedves, aranyos, törékeny gondolom. Teljesen normális hogy félted. Ha a barátnőm lenne ilyen helyzetbe lány létemre odáig meg vissza lennék hogy nehogy rossz élménye legyen, vagy esetleg nehogy bántsák. Hiszen a hozzánk közel álló embereket féltjük ( nem kell ahhoz szerelmesnek lened )
2014. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na utolsó köszönöm :) Valahogy kezd tiszta lenni a kép :D És ez okot ad arra is hogy gyakran van a fejemben? Vagy az már megint valami más miatt...... ?
2014. okt. 29. 14:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!