Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti visszakérnétek az exetektől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszakérnétek az exetektől a tartozását?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben ünnepeltük az egy éves évfordulónkat. 26.000 Ft-ba került a vacsora egy étteremben. Megállapodtunk, hogy 20.000Ft-ot kifizetek, ha valamivel többe kerül ennél, akkor a maradékot ő fizeti. Ezt meg is ígérte. Eltelt vagy fél év, közben 1-2 alkalommal jeleztem neki, hogy örülnék, ha visszafizetné, diákfizum van, megdolgoztam érte, stb. Nem követeltem, nem is zaklattam vele, de azért szóltam neki ez ügyben. Mondta, hogy amint tudja, megadja.

A korábban említett fél év elteltével elhagyott. Most májusban. Csúnya szakítás volt, talált valami idősebb palit magának, azóta is gondolom, vele van. Eléggé fájt, hogy megcsalt, de ez mellékes. Nem, nem voltam sem anyagias, sem bunkó, nem ezért hagyott el. Valami bekattant neki.


Ti visszakérnétek a pénzt még? Vagy netán én vagyok a bunkó, zsugori, hogy erre egyáltalán gondolni merek?

Megígérte. Én visszakérném.


2014. okt. 29. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, visszakérném.
2014. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mint a huzat. Elvégre egyenlőség van, vagy az egyenlőség csak addig jó, amíg mások fizetnek értünk, meg a seggünket tükörfényesre nyalják?
2014. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 CptTomato ***** válasza:
100%
Hát én hagynám a csába azt a pénzt...megértem hogy visszakérnéd de szerintem felesleges.
2014. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jázi :) ***** válasza:
100%
Megértem,hogy visszakérnéd de én annyira se állnék szóba vele,hogy visszakérjem. Elkönyvelném veszteség ként.
2014. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem állnék már vele szóba azért a pénzért.
2014. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Visszakérném.
2014. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok olyan kicsinyes.
2014. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6.000ft nem nagy összeg, nem kérném el. Ha 20.000-ről lenne szó azt már igen.
2014. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben, egy óriási szerelmi csalódás és bánat után valahogy a legkevésbé az a pénz érdekelne.

Meg aztán annyira nem nagy összeg, hogy egy év távlatából is még azon siránkozzak.


Az már más kérdés, hogy ha tudom, hogy nála jobban állok anyagialg, inkább nagyvonalúan kifizetem a részét is, és nem fogom utána anyagiakkal zargatni. Ha meg olyan rosszul állok, kevesebb pénzből is meg lehet oldani, akár emlékezetesebb évfordulót is.

2014. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!