Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam olyat hogy mindenki eleteben van egy szemely aki.irant sose vesziti el az erzeseit, sose tud igazan tullepni rajta cska megtanul elni nelkule, stb..ennek sajat tapasztalaitok alapjan mennyi igazsagalapja van?

2014. okt. 29. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eddig mindenkin túl tudtam lépni, szóval nem tudom.
2014. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Szerintem az első szerelem ilyen érzés. És akármennyire is megbántott és gyűlölöm az illetőt, a mai napig valahol mégis szeretem. Pedig már új kapcsolatom van. L
2014. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen nőszemély a szívemben ^^
2014. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sztem előbb-utóbb mindenkin túl lehet lépni és kell is.
2014. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Általában igaz ez az anyákra szerintem. Normál esetben előbb távozik, mint a gyermeke.
2014. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kétszer volt ilyen érzésem, de idővel elmúlt. Nem hiszek benne. Egy idő után átértékelődnek az emberek és az érzések is.
2014. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
igaz mert elso szerelmemet gyulolom de megis szeretem ot a szivem melyen pedig mar 6 eve hogy jartunk 19/F
2014. okt. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez nem igaz. Vagy olykor inkább csak a plátói szerelmekre vonatkozik. Tökéletesnek hiszed ekkor a másik embert, de csak azért, mert nem ismered őt igazán. Mivel nem kerülsz vele napi kapcsolatba, nem tudod megélni az esetleges kiábrándultság érzését sem, és emiatt nem vagy képes túllépni rajta. Ezt ismerősi körömben tapasztaltam. Konkrét saját kapcsolataimban még ezt nem tapasztaltam.
2014. okt. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat:)

nem tul biztato hogy tobb ev alatt sem lehet ugy igazan tullepni valakin..:D

2014. okt. 29. 23:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mindenkinek e, de nekem van.
2014. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!