Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne jobb ha a különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne jobb ha a különböző tevékenységeket, programokat nem ugyanazzal a személlyel végeznénk?

Figyelt kérdés

Konkrétan a párkapcsolatra gondolok. van olyan személy, aki mindig meg tud nevettetni, van akivel jó a szex, van akivel együtt tudunk játszani, van akivel a filmeket tudom megbeszélni, van akivel sokat utazom, stb.

Én sem vagyok jó mindenben, engem nem zavarna, ha a párom mással töltené az ilyesmit.


2014. okt. 30. 14:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Borzasztóan hangzik, szinte már undorító.
2014. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Kifejted hogy miért, #1?
2014. okt. 30. 14:39
 3/31 anonim ***** válasza:
Erre vannak a barátok... nyilván nem fogsz a barátnőddel sört inni és focit nézni.
2014. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, szeretek focit nézni...
2014. okt. 30. 14:41
 5/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb lenne, de akkor az már nem párkapcsolat, hanem pár kapcsolat.
2014. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
De szerintem unalmas mindig ugyanazzal lenni, van olyan pasi akihez vonzódom, de nem tudnék vele lenni, a szex az jó. másik pasi, ő is úgyszintén sokat utazik mint én és jó társaság.
2014. okt. 30. 14:46
 7/31 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azért írtam, mert ha belegondolsz akkor 1 emberen osztoznának legalább 5-en (5 dolgot soroltál fel, nem tudom hány lenne még).

Elképzelt szituáció:

,,Szia, akkor te most elviszed filmet nézni a Krisztit, ugye? Épp most szexeltünk de utána összevesztünk valamin, szóval jó lenne, ha felvidítanád valahogy. Kössz, csá."

2014. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Van akivel jó a szex - barátom

Aki mindig meg tud nevettetni - barátom

Együtt tudunk játszani - megoldható a barátommal

Meg tudok vele beszélni filmeket - barátom, sőt meg is nézem vele

Utazom vele - barátom


Szerintem nekem nem kell más személy, elfogadom a barátom, mert tökéletesen megfelel nekem.

2014. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Költőnő? ***** válasza:
nekem ezek közül mind az emberem:)
2014. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

#6


Senki nem kötelez rá, hogy kapcsolatban élj bármelyikükkel is, ha több sráccal akarsz így ellenni akkor legyél nyugodtan. De ez egyik se párkapcsolat akkor szerintem.


Nekem nem unalmas egy személlyel lennem, kb. ugyanaz a helyzet, mint amit #8 írt.

2014. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!