Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a lány?

Figyelt kérdés
Az volt hogy ráírtam hogy szia és látta de nem írt vissza de ugy gondoltam hogy majd később megpróbálom és rá is irtam de megint ugyanaz ami az előbb... Aztán este ráírtam hogy baj hogy írok es erre se válaszolt... Más nap írok neki hogy szia és erre azt válaszolja hogy baj hogy írsz és hogy ne nyomuljak ennyire... Pedig elötte két nappal be vallota hogy tetszem neki... Ez hogy van??:O

2014. okt. 30. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
az hogy hazudott és nem is tetszel neki :D
2014. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondod?
2014. okt. 30. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is kamuzott, hogy ne bántson meg
2014. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike szépen...
2014. okt. 30. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, ha nem, akkor sem kéne ennyire nyomulni. Írtál neki, látta, nem válaszolt, ennyi. Felesleges újra írni neki többször. Ha akar valamit, akkor válaszol. Amúgy meg ez a szia, nem túl kreatív. Valamit tegyél utána, legjobb egy kérdés, mert ha arra sem válaszol, akkor tényleg leves. De ne irkáljál neki, főleg ne többször egy nap úgy, hogy nem válaszol.
2014. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!